۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » فرهنگ و هنر
  • شناسه : 1276
  • ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۱
پیشنهاد گردهمایی هنرمندان کشوری برای ساخت نمادهای شهری
در جلسه شورای شهر و توسط شهرداری سیرجان مطرح شد؛

پیشنهاد گردهمایی هنرمندان کشوری برای ساخت نمادهای شهری

به صورت کارشناسی 7 الی 10 طرح برای ساخت در این سمپوزیوم در نظر گرفته شده است

در جلسه علنی شورای اسلامی شهر سیرجان، پیشنهاد شهرداری در زمینه زیباسازی شهر با استفاده از المان‌های مرتبط با شهرستان بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی شورای شهر سیرجان، رسول پورمهدی رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری، از هزینه‌های بالای خرید المان‌های شهری صحبت کرد و برگزاری سمپوزیوم ساخت نمادهای شهری توسط شهرداری را مقرون به‌صرفه عنوان کرد و افزود: به صورت کارشناسی ۷ الی ۱۰ طرح برای ساخت در این سمپوزیوم در نظر گرفته شده است و همزمان با برگزاری آن، شهروندان ضمن بازدید از روند ساخت المان‌ها، از محیطی مفرح و فرهنگی استفاده می‌‌کنند.
احمد زیدآبادی، کارشناس طراحی شهری و مجری برگزاری سمپوزیوم شهرداری، دلایل برگزاری و روال کار، رزومه هنرمندان و دست‌اندرکاران و شرایط این سمپوزیوم را شرح داد.
حسن خدامی‌پور، رییس شورای اسلامی شهر، اظهار کرد: کلیت کار باید به تصویب شورای شهر برسد. همچنین سابقه‌ی هنری هنرمندان، موضوع اثر هنری و… مورد بررسی قرار گیرد و سپس تصمیم نهایی اعضای شورا در این زمینه اعلام شود.
در ادامه‌ جلسه، دستور کار و درخواست‌های رسیده به شورا مورد بررسی قرار گرفت.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*