۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 431
  • ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۲:۴۴
پاسخگویی به مشکلات شهروندان در غرفه میز خدمت شهرداری
همزمان با فرا رسیدن گرامیداشت 22 بهمن:

پاسخگویی به مشکلات شهروندان در غرفه میز خدمت شهرداری

همزمان با فرارسیدن ۲۲بهمن و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، غرفه میز خدمت شهرداری سیرجان پاسخگوی درخواست‌ها و مشکلات شهروندان بود. به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، علی‌اکبر کریمی‌پور شهردار سیرجان به همراه جمعی از مدیران و معاونین شهرداری با حضور در آیین گرامیداشت چهل و سومین سال پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی ۲۲بهمن، در […]

همزمان با فرارسیدن ۲۲بهمن و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، غرفه میز خدمت شهرداری سیرجان پاسخگوی درخواست‌ها و مشکلات شهروندان بود.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، علی‌اکبر کریمی‌پور شهردار سیرجان به همراه جمعی از مدیران و معاونین شهرداری با حضور در آیین گرامیداشت چهل و سومین سال پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی ۲۲بهمن، در غرفه میز خدمت شهرداری سیرجان حاضر و پاسخگوی شهروندان بودند.

گفتنی است شهردار و مدیران شهرداری در میز خدمت شهرداری سیرجان از نخستین ساعات صبح امروز تا پایان نمازجمعه، پاسخگوی بالغ بر یکصد نفر از همشهریان بودند‌.

#سیرجان#شهرداری_سیرجان
#دیدبان_خبر#سیرجان_رسانه
#خبر_سیرجان

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*