۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » صنعت و معدن
  • شناسه : 1261
  • ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲:۰۷
مانور بزرگ عملیاتی و انفجار توسط شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر برگزار شد
مانوری برای محک نیروهای عملیاتی

مانور بزرگ عملیاتی و انفجار توسط شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر برگزار شد

در پایان این مانور عملیاتی پد بالگرد شرکت توسعه آهن و‌فولاد گل گهر به منظور انتقال سریع مصدومان در منطقه گل گهر و روستاهای اطراف به طور رسمی افتتاح شد.

شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر صبح دیروز مانور عملیاتی و انفجار جهت محک نیروهای خود در حوادث برگزار کرد.

در این مانور گسترده و همه جانبه که در واحد اکسیژن پلنت این شرکت برگزار شد نیروهای آتشنشانی، ایمنی و اورژانس سعی کردند نقش های خود را در حوادث، بصورت عملی و میدانی تمرین کنند. در این مانور عملیاتی که با هدف آمادگی نیروها برای مقابله با هرگونه شرایط اضطراری برنامه ریزی و اجرا شد، نیروهای حاضر در عملیات با سرعت و آمادگی کامل شرایط بحرانی را مدیریت کردند.
گفتنی ست در این مانور علاوه بر نیروهای اورژانس، آتشنشانی، امدادنجات و ایمنی شرکت توسعه آهن، رییس اورژانس پیش بیمارستانی سیرجان و تعدادی از نیروهای اورژانس ۱۱۵ شهرستان برای نظارت و شرکت در این عملیات حضور داشتند. همچنین در پایان این مانور عملیاتی پد بالگرد شرکت توسعه آهن و‌فولاد گل گهر به منظور انتقال سریع مصدومان در منطقه گل گهر و روستاهای اطراف به طور رسمی افتتاح شد.
لازم به ذکر است در برگزاری این مانور از آمبولانس های شرکت توسعه آهن، شرکت گل گهر و اورژانس ۱۱۵ و اتوبوس آمبولانس های شرکت گل گهر و اورژانس ۱۱۵ و همچنین بالگرد اورژانس پیش بیمارستانی(۱۱۵ ) شهرستان سیرجان برای انتقال مصدومان فرضی استفاده شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*