۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » صنعت و معدن
  • شناسه : 460
  • ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۴
فداکاری خالصانه پرستاران قابل تقدیر است

فداکاری خالصانه پرستاران قابل تقدیر است

🔺در مراسم تجلیل از پرستاران شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر عنوان شد: *فداکاری خالصانه پرستاران قابل ستایش است* آئین تجلیل از پرستاران شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر با حضور مدیر عامل، معاونین و جمعی از مدیران شرکت، رئیس دانشکده علوم پزشکی سیرجان و مدیران عالی حوزه سلامت شهرستان سیرجان برگزار شد. به‌گزارش […]

🔺در مراسم تجلیل از پرستاران شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر عنوان شد:

*فداکاری خالصانه پرستاران قابل ستایش است*

آئین تجلیل از پرستاران شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر با حضور مدیر عامل، معاونین و جمعی از مدیران شرکت، رئیس دانشکده علوم پزشکی سیرجان و مدیران عالی حوزه سلامت شهرستان سیرجان برگزار شد.

به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه آهن و فولاد؛ به مناسبت روز پرستار و ایام ولادت باسعادت حضرت زینب(ص) شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر اقدام به تجلیل از پرستاران شاغل در این شرکت نمود.

محمد محیاپور مدیر عامل شرکت در این آئین، ضمن تقدیر از تلاش دلسوزانه پرستاران در دوران کرونا گفت: پرستاری به نوعی عبادت است و یک پرستار از آسایش، راحتی و سلامتی خود مایه می‌گذارد تا جان بیماران را نجات دهد و این فداکاری خالصانه قابل‌ستایش است.

وی افزود: در دوران کرونا شاهد ازخودگذشتگی قشر پرستار بودیم تا بتوانند با تلاش شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر، با این ویروس منحوس مبارزه کنند.

محمدی رییس دانشکده علوم پزشکی سیرجان نیز تلاش پرستاران را غیرقابل‌جبران خواند و گفت: ایثاری که پرستاران در دوران کرونا انجام داده‌اند به‌هیچ‌وجه قابل جبران نیست و تنها خداوند متعال می‌تواند قدر زحمات و رشادتی را که پرستاران در این ایام از خود به خرج دادند بشناسد و جبران کند.

وی افزود:کمک ها و حمایت های شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر وسایر شرکت های منطقه در ایام کرونا قابل تقدیر است و در این مدت کمک شایانی به حوزه بهداشت و درمان از جانب این شرکت ها صورت گرفت.

در ادامه این مراسم با اهدای لوح سپاس و تندیس یادبود از پرستاران شاغل در شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر تجلیل شد.

#شرکت_توسعه_آهن_و_فولاد_گل_گهر
#روابط_عمومی
#تولید_پشتیبانی_ها_مانع_زدایی_ها
#پرستار
#سلامت
#تجلیل
#علوم_پزشکی
#کادر_درمان
#حضرت_زینب
@gisdco.ir
۸w

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*