۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 2444
  • ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۸
شهرداری سیرجان در میان شهرداری‌های منتخب استان قرار گرفت

شهرداری سیرجان در میان شهرداری‌های منتخب استان قرار گرفت

شهردار سیرجان از میان ۸۴ شهردار استان، در بین ۱۸ شهردار موفق و منتخب استان کرمان قرار گرفت

همایش شهرداران استان کرمان روز گذشته با حضور استاندار کرمان، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استان کرمان، شهرداران شهرهای استان کرمان و جمعی از مسوولین استانی در سالن همایش های استانداری کرمان برگزار شد. در این مراسم که به منظور معرفی شهرداران موفق و منتخب استان کرمان بر اساس شاخص های تعیین شده طبق […]

همایش شهرداران استان کرمان روز گذشته با حضور استاندار کرمان، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استان کرمان، شهرداران شهرهای استان کرمان و جمعی از مسوولین استانی در سالن همایش های استانداری کرمان برگزار شد.

در این مراسم که به منظور معرفی شهرداران موفق و منتخب استان کرمان بر اساس شاخص های تعیین شده طبق عملکرد شهرداری ها برگزار شد، شهردار سیرجان از میان ۸۴ شهردار استان، در بین ۱۸ شهردار موفق و منتخب استان کرمان قرار گرفت و لوح تقدیر عنوان شهردار برتر از سوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان به علی اکبر کریمی پور شهردار سیرجان اعطا شد.

گفتنی است در متن لوح تقدیر بر توانمندی شهردار سیرجان در حوزه‌های خرد و کلان در عرصه های مختلف مدیریت شهری و نیز هم افزایی، هم اندیشی، هم سویی و هم فکری با اعضای شورای اسلامی شهر سیرجان و مدیران اجرایی تاکید و قدردانی شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*