۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی
  • شناسه : 1854
  • ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۴
سیرجان زبانزد پیشرفت در استان کرمان است

سیرجان زبانزد پیشرفت در استان کرمان است

بیش از پنجاه پروژه مهم و شاخص در ۱۰ محور مختلف در حال اجرا یا پیگیری است

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان و جمعی از روسا و اعضای شورای شهر و شهرداران استان گلستان در سفر یکروزه به سیرجان، از روند فعالیت‌های انجام شده و در دستور کار شهرداری سیرجان بازدید، و طی نشستی با رییس شورا و جمعی از معاونین شهرداری سیرجان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این نشست که با حضور مدیرکل دفتر امور شهری استانداری گلستان، معاون مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمان، رییس شورای شهر سیرجان، قائم مقام شهردار، معاون خدمات شهری شهرداری سیرجان و جمعی از مدیران شهرداری برگزار شد، حسن خدامی پور رییس شورای شهر سیرجان به بیان وصف ویژگی‌ها و شاخصه‌های مهم فرهنگی، دینی، اقتصادی و … سیرجان پرداخت و گفت: سیرجان شهری متمدن و متدین است که به دارالحسین ایران نام گرفته و همچنین در حوزه صنایع دستی بعنوان شهر جهانی گلیم نامیده شده و نیز بدلیل وجود معادن و صنایع مختلف و کشاورزی فعال، به قطب اقتصادی کشور تبدیل شده و این شاخصه‌های مهم زمینه رشد و توسعه این شهر را در تمامی حوزه‌ها فراهم کرده و مدیریت شهری در این راستا تمام توان خود را بکار گرفته است.

وی با اشاره به تلاش اعضای شورای شهر، شهردار و تیم مدیریت شهری که با شعار (با هم، سیرجانی آباد) درصدد اجرای فعالیت‌های مختلف عمرانی و خدماتی با هدف رضایت شهروندان هستند، افزود: شورای ششم از آغاز فعالیت تاکنون تمام اهداف و برنامه‌های خود را با برنامه‌ریزی دقیق و زیرساختی در راستای خدمت به مردم با همکاری مجموعه معاونین و مدیران شهرداری بکار گرفته است.

همچنین در ادامه این نشست حسین علیقلی زاده مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان روند اجرای طرح‌ها و برنامه‌های در دستور کار شورا و شهرداری را مهم و قابل توجه برشمرد و افزود: پروژه‌ها و برنامه‌های بسیار مهم و زیرساختی در سیرجان آغاز شده که نشان از تلاش و همدلی مجموعه شورا و شهرداری و تیم مدیریت شهری است.
وی با بیان اینکه سیرجان به لحاظ توسعه و پیشرفت و اقدامات زیرساختی در استان کرمان از شهرت خاصی برخوردار است، یادآور شد: تلاش مجموعه شهرداری در جذب بودجه و اعتبارات نشان از برنامه‌ریزی منظم و همکاری و همت مضاعف شورا و شهرداری است.

در این نشست امین زند مدیر برنامه‌ریزی، ارزیابی و کنترل عملکرد شهرداری سیرجان ضمن ارایه گزارشی از میزان پیشرفت پروژه‌ها و برنامه‌های اجرایی و شاخص شهرداری گفت: بیش از پنجاه پروژه مهم و شاخص در ۱۰ محور مختلف در حال اجرا یا پیگیری است که تمامی فرآیند انتخاب پروژه‌ها و فعالیت‌های تیم مدیریت شهری تامین نیازهای اساسی شهر و درخواست‌های شهروندان از طریق بازدیدهای مستمر و سامانه ١٣٧ در حال بررسی و اجرا است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*