۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » ورزشی
  • شناسه : 2562
  • ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۲
درخشش مدیران سیرجانی در هیات فوتبال استان

درخشش مدیران سیرجانی در هیات فوتبال استان

هیات فوتبال استان کرمان در حاشیه برگزاری شورای تربیت بدنی و ورزش استان به عنوان یکی از هیات های برتر ورزش استان معرفی شد. به گزارش روابط عمومی و امور رسانه هیات فوتبال استان کرمان ، در حاشیه برگزاری جلسه شورای تربیت بدنی و ورزش از خدمات و فعالیت های برخی از هیات های ورزشی […]

هیات فوتبال استان کرمان در حاشیه برگزاری شورای تربیت بدنی و ورزش استان به عنوان یکی از هیات های برتر ورزش استان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور رسانه هیات فوتبال استان کرمان ، در حاشیه برگزاری جلسه شورای تربیت بدنی و ورزش از خدمات و فعالیت های برخی از هیات های ورزشی استان قدردانی شد.

در این بین استانداری کرمان و اداره کل ورزش و جوانان با اهدا لوح سپاس و هدایایی از خدمات دکتر مهدی جهانشاهی،رییس هیات فوتبال و مجموعه فوتبال استان قدردانی کردند.

کفتنی است با توجه به سفر رئیس هیات فوتبال استان به شهرستان جیرفت ، خانم مومنی مقدم نائب رئیس بانوان هیات فوتبال استان در این نشست حضور داشتند.

دیدبان خبر مفتخر است کسب این موفقیت را حضور کلیه عوامل هیات فوتبال استان علی الخصوص آقایان دکتر جهانشاهی و مهندس قاسم شهسواری پور تبریک عرض نماید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*