۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » صنعت و معدن
  • شناسه : 2376
  • ۲۲ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۵
حضور فعال گل‌گهر در جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

حضور فعال گل‌گهر در جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

در طول برگزاری این نمایشگاه، شرکت گل‌گهر با نصب‌ بنرهایی، یاد و خاطره شهدای حادثه اخیر گلزار شهدای کرمان را گرامی داشت.

در پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در غرفه‌ای مشترک با شرکت‌های توسعه آهن و فولاد گل‌گهر و جهان‌فولاد و با حضور فعال کارشناسان شرکت، دستاوردهای خود را در حوزه بومی‌سازی با سایر شرکت‌کنندگان در نمایشگاه به اشتراک گذاشت.
حضور فعال گل‌گهر در جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

به گزارش ماین نیوز، این جشنواره و نمایشگاه از ۱۹ دی‌ماه و طی سه روز در محل دائمی همایش‌ها و نمایشگاه‌های برج میلاد تهران برگزار و در آن جمعی از شرکت‌های بزرگ زنجیره تولید فولاد کشور، مدیران، کارشناسان و متخصصان با محوریت فرصت‌های بومی‌سازی و حمایت از تولیدات داخل، برندسازی و انتقال دانش فنی بر اساس نیاز زنجیره آهن و فولاد، ضمن ارائه دستاوردهای خود، به تبادل تجارب و انتقال دانش فنی خود پرداختند.

گفتنی است؛ مهندس موثقی‌نیا رئیس هیات‌عامل ایمیدرو، مدیران شرکت‌های صنعتی و شرکت‌های دانش‌بنیان، متخصصان و علاقه‌مندان به دستاوردهای بومی‌سازی از جمله بازدیدکنندگان غرفه گل‌گهر در طول برگزاری پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران بودند.

همچنين در طول برگزاری این نمایشگاه، شرکت گل‌گهر با نصب‌ بنرهایی، یاد و خاطره شهدای حادثه اخیر گلزار شهدای کرمان را گرامی داشت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*