۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » ورزشی
  • شناسه : 377
  • ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱:۴۲
باگنامای گابنی گریبان گیر گل گهر شد
حکم نهایی بازیکن خارجی گل گهر صادر شد

باگنامای گابنی گریبان گیر گل گهر شد

🔴کمیته استیناف فدراسیون فوتبال رأی کمیته انضباطی در جریمه باشگاه گل‌گهر سیرجان برای استفاده از بازیکن غیرقانونی را تأیید کرد. به دنبال رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد بانیاما مهاجم اهل گابن گل‌گهر سیرجان که منجر به کسر امتیاز این تیم در سه بازی مقابل تیم‌های پیکان، سپاهان و استقلال شد، باشگاه سیرجانی به […]

🔴کمیته استیناف فدراسیون فوتبال رأی کمیته انضباطی در جریمه باشگاه گل‌گهر سیرجان برای استفاده از بازیکن غیرقانونی را تأیید کرد.

به دنبال رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد بانیاما مهاجم اهل گابن گل‌گهر سیرجان که منجر به کسر امتیاز این تیم در سه بازی مقابل تیم‌های پیکان، سپاهان و استقلال شد، باشگاه سیرجانی به رأی یادشده اعتراض کرد.

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با بررسی مجدد این پرونده رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر جریمه کسر امتیاز از گل‌گهر سیرجان را تأیید کرد و تنها جریمه این باشگاه را به ۵۰۰ میلیون ریال کاهش داد./خبر ورزشی

#سیرجان#بازیکن_گابنی#گل_گهر
#دیدبان_خبر

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*