۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » فرهنگ و هنر
  • شناسه : 491
  • ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۹
اولین دوره طرح نسیم سجادیه در سیرجان برگزار می‌شود
به همت شورای فرهنگ عمومی و شرکت گل گهر

اولین دوره طرح نسیم سجادیه در سیرجان برگزار می‌شود

اولین دوره طرح نسیم سجادیه با هدف انس و مطالعه دعاهای پرفیض صحیفه سجادیه توسط شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیرجان و با مشارکت شرکت گل‌گهر برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل‌گهر، این طرح از ۲۶ بهمن‌ماه همزمان با سیزدهم رجب آغاز شده و آزمون آن روز ۱۲ اسفندماه خواهد بود. […]

اولین دوره طرح نسیم سجادیه با هدف انس و مطالعه دعاهای پرفیض صحیفه سجادیه توسط شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیرجان و با مشارکت شرکت گل‌گهر برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل‌گهر، این طرح از ۲۶ بهمن‌ماه همزمان با سیزدهم رجب آغاز شده و آزمون آن روز ۱۲ اسفندماه خواهد بود.

شایان ذکر است تمامی متولدین ۱۳۹۲ و قبل از آن می‌توانند با مراجعه به وبسایت www.nahjo.ir در این طرح و مسابقه شرکت کنند.

گفتنی است مفاد مورد مطالعه، هر روز به شکل پی‌دی‌اف در وبسایت طرح بارگذاری می‌شود و در پایان شرکت کنندگان می‌توانند در آزمون آنلاین شرکت کنند که به ۱۱۰ برگزیده، ۱۱۰ جایزه یک‌میلیون‌تومانی اهدا می‌شود.

طرح نسیم سجادیه شامل ۳۰ داستان کوتاه است که در پایان هر کدام فرازی از دعاهای صحیفه سجادیه آورده شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*