۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 2550
  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۷:۵۶
انعقاد تفاهم نامه همکاری دادگستری استان کرمان و گل گهر سیرجان

انعقاد تفاهم نامه همکاری دادگستری استان کرمان و گل گهر سیرجان

افتتاح مرکز مشاوره خانواده و خدمات روانشناختی شرکت معدنی و صنعتی گل‌ گهر و بازدید از گمرک سیرجان از دیگر برنامه های رئیس کل دادگستری استان کرمان و هیئت همراه در سیرجان بود.

در همایش تخصصی معدن و قضا که به میزبانی مجتمع معدنی و صنعتی گل گهر شهرستان سیرجان برگزار شد؛ حجت الاسلام حمیدی رئیس کل دادگستری استان کرمان و ایمان عتیقی مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌ گهر تفاهم‌ نامه مشترک همکاری در زمینه پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی در استان کرمان را امضا کردند.
نشست مشترک فعالان حوزه معدن و قضا استان کرمان تحت عنوان همایش معدن و قضا با حضور مدیر عامل مجتمع صنعتی و معدنی گل‌ گهر و رئیس کل دادگستری استان کرمان، معاون اقتصادی استاندار کرمان، امام‌ جمعه و اعضا شورای تامین و جمع کثیری از قضات، حقوقدانان و فعالان حوزه معدن و قضای استان کرمان با هدف بررسی چگونگی کاهش آسیب‌ های اجتماعی، به میزبانی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در محل سایت اصلی این شرکت برگزار شد.

در این نشست که تعدادی از مدیران ارشد قضایی و معدنی به ایراد سخن پرداختند؛ با گرامی داشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و یاران همراه ایشان از مقام شامخ این شهدا تجلیل به عمل آمد.

در پایان نیز حجت الاسلام حمیدی رئیس کل دادگستری استان کرمان و ایمان عتیقی مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌ گهر تفاهم‌ نامه مشترک همکاری در زمینه پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی در استان کرمان را امضا کردند.

همچنین افتتاح مرکز مشاوره خانواده و خدمات روانشناختی شرکت معدنی و صنعتی گل‌ گهر و بازدید از گمرک سیرجان از دیگر برنامه های رئیس کل دادگستری استان کرمان و هیئت همراه در سیرجان بود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*