۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اقتصادی » صنعت و معدن
  • شناسه : 1643
  • ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶
اعطای نشان عالی مسئولیت اجتماعی پیشرفته و روابط عمومی برتر به مدیر روابط عمومی گروه مالی گردشگری
در سومین جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی انجام شد

اعطای نشان عالی مسئولیت اجتماعی پیشرفته و روابط عمومی برتر به مدیر روابط عمومی گروه مالی گردشگری

با حمایت بنیاد یاس وابسته به گروه مالی گردشگری، بزرگترین مجتمع توانمندسازی فنی و حرفه ای در کرمان احداث و راه اندازی شده است

در سومین جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی انجام شد؛
اعطای نشان‌های عالی مسئولیت اجتماعی و تقدیرنامه بین‌المللی به گروه مالی گردشگری

در مراسم سومین دوره جشنواره روابط‌عمومی و مسئولیت اجتماعی، دو نشان عالی مسئولیت اجتماعی و همچنین تقدیرنامه انجمن بین‌المللی روابط عمومی به گروه مالی گردشگری اعطا شد.
** اعطای نشان‌ “سفیر مسئولیت اجتماعی” به رئیس گروه مالی گردشگری
در سومین دوره جشنواره روابط‌عمومی و مسئولیت اجتماعی، نشان “سفیر مسئولیت اجتماعی” به دلیل اهتمام در ترویج مسئولیت اجتماعی، به مهدی جهانگیری رئیس گروه مالی گردشگری تقدیم شد.

** اعطای تقدیرنامه بین‌المللی به گروه مالی گردشگری
در این مراسم، تقدیرنامه انجمن بین‌المللی روابط عمومی (IPRA) در بعد زیست محیطی مسئولیت اجتماعی به گروه مالی گردشگری اعطا شد.
هیات داوران جشنواره به پاس توجه، تاکید، برنامه ریزی، استقرار و اقدام در زمینه مسئولیت اجتماعی، نشان عالی مسئولیت اجتماعی “پیشرفته” و روابط عمومی برتر با توجه به تعامل شایسته با رسانه‌ها و اطلاع رسانی موثر را به امیر نیکرویان مدیر روابط عمومی گروه مالی گردشگری اعطا کرد.
امسال سومین سال متوالی است که گروه مالی گردشگری در جشنواره‌های روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی، نشان‌های عالی در بخش مسئولیت اجتماعی را کسب کرده است.
به گزارش رسیده از سومین جشنواره روابط عمومی ومسئولیت اجتماعی، این مراسم با حضور قائم‌مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، دستیار رئیس‌جمهور در حوزه حقوق و آزادی‌های اجتماعی و همچنین مدیران و فعالان عرصه روابط‌عمومی سازمان‌های پیشرو در زمینه مسئولیت اجتماعی برگزار شد.
در این مراسم پس از سخنرانی دبیر جشنواره، پیام خانم “آنه گرت آبارزوا” رئیس انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی قرائت شد و پروفسور “وی آن ویزر” رئیس انجمن بین‌المللی مسؤولیت اجتماعی صنفی نیز به‌صورت آنلاین سخنرانی کرد.
سومین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی، با هدف بهبود و ارتقای فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی در سازمان‌ها و شرکت‌ها، تقویت مؤلفه‌هایی همچون پاسخگویی اجتماعی، بهبود تعامل با ذی‌نفعان داخلی و خارجی، پایداری فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی و نگاه فراتر از کمک‌های خیریه‌ای در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.
یادآور می شود: از جمله فعالیت های انجام شده گروه مالی گردشگری در بخش مسئولیت های اجتماعی می‌توان به ساخت ۳۱ مدرسه با عنوان “کیمیای دانش” و بهره مندی بیش از ۱۰ هزار دانش آموز در مناطق محروم کشور توسط بنیاد نیکوکاری یاس اشاره کرد.
خدمات بنیاد نیکوکاری یاس، متنوع بوده و به طور عمده در مناطق کمتر برخوردار کشور انجام می شود که علاوه بر ساخت مدرسه می‌توان به تامین جهیزیه، کمک به درمان مردم مناطق محروم، توزیع بسته های آموزشی شامل کیف و نوشت افزار و همچنین توزیع بسته‌های کمک معیشتی در ایام خاص اشاره کرد.
همچنین آزادی زندانیان و پرداخت دیه آنان از سوی رئیس گروه مالی گردشگری، بخشی دیگر از عملکرد این گروه در بخش مسئولیت های اجتماعی را تشکیل می دهد.
بنیاد یاس سرپرستی ۲ مرکز توانبخشی “جنوب کرمان” و “شهید فیاض‌بخش” کرمان را در شهرهای جیرفت و کرمان برعهده دارد که حدود ۲۰۰ کودک و نوجوان را سرپرستی می‌کند.
همچنین با حمایت بنیاد یاس وابسته به گروه مالی گردشگری، بزرگترین مجتمع توانمندسازی فنی و حرفه ای در کرمان احداث و راه اندازی شده است. مجتمع با ۲۰ کارگاه تخصصی شامل ۱۲ کارگاه آموزشی و ۸ کارگاه تولیدی به مساحت ۶ هزار مترمربع دایر شده و در حال حاضر همه کارگاه‌ها فعال هستند.
این گزارش حاکیست: تقدیرنامه انجمن بین‌المللی روابط عمومی (IPRA) در خصوص بعد زیست محیطی مسئولیت اجتماعی، به پاس رعایت و تعهد به اجرای کدهای اخلاقی و ضوابط مربوط به استفاده از ظرفیت‌های ارتباطات و روابط‌عمومی در صیانت از محیط‌ زیست و مقابله با تغییرات آب ‌وهوایی، به گروه مالی گردشگری اعطا شده است.
یادآور می شود: هلدینگ ها و شرکت های تابعه گروه مالی گردشگری در بخش های مختلف صنعتی و معدنی، هتلداری و … با توجه جدی به رعایت مسایل زیست محیطی، موفق به دریافت گواهینامه های معتبر داخلی و بین‌المللی شده اند.
شرکت احیا استیل فولاد بافت از جمله شرکت های تابعه گروه مالی گردشگری است که موفق به اخذ گواهینامه استانداردهای ISO14001:2015 و ISO45001:2018 در حوزه ایمنی، بهداشت و سلامت کارکنان و محیط زیست از شرکت SGS شده است.

همچنین شرکت ماهان سیرجان پس از استقرار و پیاده‌سازی موفقیت‌آمیز استانداردهای حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست و انجام ممیزی برون سازمانی، موفق به اخذ گواهینامه های مربوطه از جمله ISO 14001 زیست محیطی شده است.
مجتمع فولاد صنعت بناب نیز از دیگر شرکت های تابعه گروه مالی گردشگری، در ممیزی مجدد گواهینامه CE برای تمدید آن که به درخواست مجتمع فولاد صنعت بناب توسط نماینده شرکت DEDAL بلغارستان صورت گرفت، موفق به تمدید گواهینامه استاندارد اتحادیه اروپا CE برای محصولات تولیدی خود شده است. علامت CE بر روی یک محصول، اعلام تولید کننده است که محصول مطابق با الزامات اساسی قوانین مربوط به سلامت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست اروپا است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*