۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » صنعت و معدن
  • شناسه : 2295
  • ۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۲
آغاز ارزیابی تعالی سازمانی در شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر

آغاز ارزیابی تعالی سازمانی در شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر

رویکرد شرکت به تعالی سازمانی به مثابه حرکت در مسیر توسعه همه جانبه است.

🔹آغاز ارزیابی «تعالی سازمانی» در شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر

ارزیابی جایزه ملی تعالی سازمانی در شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر با برگزاری جلسه افتتاحیه و با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران، روسای این شرکت و تیم ارزیابی آغاز شد.

در بازه زمانی ۴ روزه، راهبردها، رویکردها و نتایج شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر در معیارهای «‌مدل تعالی سازمانی» از سوی تیم ارزیابی از سازمان مدیریت صنعتی کشور پایش و ارزیابی می‌شود.

مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر با تاکید بر این که این شرکت تداوم حرکت در مسیر تعالی سازمانی را مد نظر قرار داده است؛ گفت: رویکرد شرکت به تعالی سازمانی به مثابه حرکت در مسیر توسعه همه جانبه است.

مهندس حجت نجمی‌نیا با تشریح اهمیت ارزیابی‌ هدفمند و دقیق فعالیتهای سازمان در بهبود مستمر فرآیندها و سازوکارهای حاکم بر شرکت، افزود: توجه به استقرار استانداردها و در پیش گرفتن رویه های کیفی در چارچوب استراتژی شرکت، موجب شکوفایی و اثربخشی هرچه بهتر اقدامات در سازمان می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*