۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » صنعت و معدن
  • شناسه : 946
  • ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸
ساخت دامپتراک ۱۵۰ برقی برای اولین بار در کشور
توسط یک شرکت بومی فعال در منطقه گل گهر صورت می گیرد:

ساخت دامپتراک ۱۵۰ برقی برای اولین بار در کشور

سامانه ۱۰۰ درصد بومی کنترل مانیتورینگ دامپتراک ۱۵۰ تنی با رانش برقی نیز توسط این شرکت ساخته شده است

توسط یکی از شرکت های فعال در منطقه گل گهر صورت می گیرد

آغاز عملیات ساخت دامپتراک ۱۵۰ تنی با رانش برقی برای اولین بار در کشور

به گزارش روابط عمومی شرکت گهر صنعت برای اولین بار در کشور ساخت و تولید دامپتراک ۱۵۰ تنی با رانش الکتریکی توسط شرکت فنی مهندسی گهر صنعت آغاز می گردد.

رییس هیات مدیره شرکت گهرصنعت با اعلام این خبر گفت: شرکت گهر صنعت با بهره گیری از توانمندی ها و ظرفیت های بالای داخلی برای اولین بار در کشور عملیات ساخت و تولید دامپتراک های ۱۵۰ تنی با رانش برقی را به همت متخصصین ایرانی آغاز خواهد نمود.

علیرضا سعادتمندی افزود: در همین زمینه مفتخریم که برای اولین بار در کشور ،سامانه ۱۰۰ درصد بومی کنترل مانیتورینگ دامپتراک ۱۵۰ تنی با رانش برقی نیز توسط این شرکت ساخته شده است که در آیینی با حضور مسئولان رونمایی می گردد.

گفتنی است همزمان با برپایی نمایشگاه بین المللی معدن،صنایع معدنی و ماشین آلات معدنی و راه سازی( ۲۵ الی ۲۸ مرداد) در زنجان،در آیینی آغاز عملیات ساخت و تولید دامپتراک های ۱۵۰ تنی با رانش برقی و رونمایی از سامانه ۱۰۰ درصد بومی کنترل مانیتورینگ دامپتراک های ۱۵۰ تنی با رانش برقی با حضور مسئولان برگزار می شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*