۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اقتصادی
  • شناسه : 2276
  • ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۱
گشت مشترک و رصد نظارتی بر بازار مدیریت شود

گشت مشترک و رصد نظارتی بر بازار مدیریت شود

نظارت بر قیمت گذاری اجناس داخلی و خارجی باید منصفانه و با تدابیر لازم مشخص و پیگیری شود

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار صبح امروز ۲۱ اسفندماه به ریاست حسن زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی و با حضور اعضای کارگروه و ارتباط وبیناری با فرمانداران شهرستانها در محل سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری برگزار و در خصوص وضعیت قیمت ها و کمبود کالاهای اساسی در شهرستانها و توزیع مناسب اقلام تنظیم بازار بحث و گفتگو شد.
حسن زاده در این جلسه ضمن تبریک حلول ماه رمضان و قدردانی از زحمات همه اعضای کارگروه ستاد تنظیم بازار استان گفت: تلاش تیم اقتصادی استان قابل تقدیر است و امسال وضعیت بازار نسبتا خوب بوده و باید در سال آینده با جدیت بیشتری کار شود لذا نظارت بر قیمت گذاری اجناس داخلی و خارجی باید منصفانه و با تدابیر لازم مشخص و پیگیری شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ضمن تاکید به رصد نظارتی و انجام بازرسی‌های بازار گفت: گشت مشترک باید مدیریت شود و طبق دستورالعمل در طول ماه رمضان و ایام عید قطع نشود و انجام به موقع این بازرسی‌ها توسط دستگاه‌های متولی امر سبب حفظ آرامش بازار و تامین اقلام مورد نیاز مردم و در نهایت رضایت‌مندی مردم است.
وی در ادامه افزود: تخلفات در بحث قاچاق مدیریت شود و هر دستگاهی طبق وظایف اعلام شده اقدام و گزارشات ثبت شود لذا هیچ گونه کاستی و کم کاری در خصوص نظارت بر بازار قابل قبول نیست و هدف ما رعایت قانون و جلوگیری از هرگونه کارشکنی در جهت رضایتمندی مردم است.
مدیر کل تعزیرات در این جلسه اعلام کرد: ورود و خروج دام از استان باید طبق قانون باشد و دام باید هویت گذاری شده و از سوی دام پزشکی تایید شود و بارنامه بر خط حمل و نقل توسط اداره راهداری و حمل و نقل پایانه ای مجوز را دریافت کرده باشد.
وی از طرح نظارتی ویژه سال نو خبر داد و افزود: طرح ضیافت از ۱۵ اسفند تا پایان ماه رمضان ادامه دارد و همکاران در قالب گشت های مشترک از کلیه اصناف بازرسی می کنند و ریاست آنها به عهده شعب تعزیرات حکومتی است و ضابطین طبق اوامر شعب گزارشات را ارائه دهند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*