۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 1475
  • ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱:۱۷
کشف ۴۸ راس گوسفند قاچاق از ۴ خودرو پراید در سیرجان
فرمانده انتظامی سیرجان اعلام کرد:

کشف ۴۸ راس گوسفند قاچاق از ۴ خودرو پراید در سیرجان

فرمانده انتظامی سیرجان از کشف ۴۸ رأس گوسفند قاچاق از ۴ دستگاه خودرو پراید به ارزش ۳ میلیارد ریال توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد. سرهنگ مرتضی امیرسبتکی در تشریح این خبر اظهار داشت : مأموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با همکاری ماموران انتظامی پاسگاه گلستان از حمل دام […]

فرمانده انتظامی سیرجان از کشف ۴۸ رأس گوسفند قاچاق از ۴ دستگاه خودرو پراید به ارزش ۳ میلیارد ریال توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.
سرهنگ مرتضی امیرسبتکی در تشریح این خبر اظهار داشت : مأموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با همکاری ماموران انتظامی پاسگاه گلستان از حمل دام قاچاق توسط تعدادی خودروی سواری در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان مطلع شدند.
وی افزود : در این رابطه مأموران با رصد اطلاعاتی و گشت‌زنی نامحسوس در محور اصلی شهرستان ۴ دستگاه خودروی پراید حامل احشام را متوقف و در بازرسی از آنها ۴۸ راس گوسفند فاقد مجوز حمل که به منظور قاچاق بار گیری شده بودند را کشف کردند.
فرمانده انتظامی سیرجان با اشاره به دستگیری ۴ متهم در این خصوص و معرفی آنان به مراجع قضایی گفت : ارزش احشام کشف شده برابر نظر کارشناسان ۳ میلیارد ریال برآورد شده است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*