۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 1886
  • ۲۷ تیر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۸
کشف ۳۰۰ کیلو تریاک در بزنگاه بارگیری شبانه در سیرجان

کشف ۳۰۰ کیلو تریاک در بزنگاه بارگیری شبانه در سیرجان

اقدامات اطلاعاتی چند ماهه خودروی حامل این محموله را شناسایی و آن را طی یک عملیات شبانه با ردزنی دقیق تا زمان ورود به یک منزل تعقیب و درست در لحظه انتقال از خودرو به اتاق‌های این محل کشف کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی کرمان گفت: در پی کار اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر و عملیات ضربتی پلیس سیرجان ۳۰۰ کیلو تریاک در لحظه بارگیری کشف شد.

سردار عبدالعلی روانبخش گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سیرجان با همکاری اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا از قصد سوداگران مرگ برای انتقال یک محموله سنگین موادمخدر به منزلی واقع در یکی از نقاط شهر سیرجان مطلع و تکمیل اقدامات اطلاعاتی را در دستور کار قرار دادند.

او افزود: در این راستا ماموران بر اساس اقدامات اطلاعاتی چند ماهه خودروی حامل این محموله را شناسایی و آن را طی یک عملیات شبانه با ردزنی دقیق تا زمان ورود به یک منزل تعقیب و پس از هماهنگی قضایی با ورود ضربتی به این منزل ۳۰۰ کیلو تریاک را درست در لحظه انتقال از خودرو به اتاق‌های این محل کشف کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان با اشاره به دستگیری ۲ متهم و توقیف دو دستگاه خودرو در این رابطه و ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا و دیگر نقاط کشور به سبب هم افزایی در حوزه مقابله با سوداگران مرگ گفت: پیجوئی‌های پلیسی برای شناسایی دیگر عاملان و رابطان انتقال این محموله در دست انجام است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*