۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 1833
  • ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۷:۳۲
کشف کالای قاچاق از اتوبوس عبوری در سیرجان

کشف کالای قاچاق از اتوبوس عبوری در سیرجان

در بازدید از این اتوبوس که تحت پوشش حمل مسافر قصد ورود تعدادی کالای‌ قاچاق را به کشور داشت که شامل انواع لوازم‌‌آرایشی و بهداشتی فاقد هرگونه مدارک مثبت گمرکی کشف شد.

🔹فرمانده‌انتظامی سیرجان از کشف کالای قاچاق به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس در محور سیرجان-شیراز خبر داد.

🔹سرهنگ مرتضی‌امیر‌سبتکی گفت: ماموران دایره مبارزه با قاچاق‌کالا و ارز پلیس آگاهی هنگام کنترل خودروهای عبوری محور سیرجان-شیراز یک دستگاه اتوبوس عبوری را جهت بررسی متوقف کردند.

🔹او‌ افزود: در بازدید از این اتوبوس که تحت پوشش حمل مسافر قصد ورود تعدادی کالای‌ قاچاق را به کشور داشت که شامل انواع لوازم‌‌آرایشی و بهداشتی فاقد هرگونه مدارک مثبت گمرکی کشف شد.

🔹فرمانده‌انتظامی‌ شهرستان سیرجان ادامه داد: ارزش این کالا را برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه ۳۰۰ میلیون اعلام کرد و گفت: در این رابطه یک‌نفر دستگیر و برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع‌قضایی و اموال قاچاق نیز توقیف و به اداره تعزیرات انتقال داده شدند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*