۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 2033
  • ۱۲ دی ۱۴۰۲ - ۱:۱۲
کسب رتبه نخست استان در اجرای پروژه مهر توسط آموزش و پرورش سیرجان

کسب رتبه نخست استان در اجرای پروژه مهر توسط آموزش و پرورش سیرجان

مدیران و کارکنان مدارس از عوامل موثر در کسب رتبه نخست استان در ارزیابی بوده اند

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیرجان از کسب رتبه نخست استان در اجرای پروژه مهر استان کرمان در بین ۳۳ ناحیه و منطقه استان کرمان خبر داد.

عباس عزت آبادی پور ضمن تبریک فرارسیدن ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: با برنامه‌ریزی‌های دقیق و منظم مبتنی بر جدول زمان‌بندی، شهرستان سیرجان موفق به کسب رتبه اول استان طرح ملی بازگشایی مدارس (پروژه مهر) در بین شهرستان ها و نواحی استان کرمان شد.

وی افزود: با هماهنگی و تعامل سازنده مسئولین مدیریت آموزش و پرورش سیرجان و مدیران و کارکنان مدارس شهرستان، در سالیان اخیر به توفیقات برجسته‌ای در عرصه اجرای اهداف و برنامه‌هایی در خصوص طرح ملی بازگشایی مدارس (پروژه مهر) نائل شده‌ایم و امیدواریم این روند در آینده نیز استمرار یابد.
عزت آبادی پور ضمن تشکر از معاونت ها و همکاران علی الخصوص علی روح الامینی دبیر پروژه مهر آموزش و پرورش شهرستان سیرجان بیان داشت: نظم و انضباط کاری و عملکرد مناسب کارگروه‌ها، برگزاری مستمر و منظم جلسات شورای پروژه مهر و هماهنگی و انسجام در انجام فعالیت‌ها با کارگروه‌ها و مدیران و کارکنان مدارس از عوامل موثر در کسب رتبه نخست استان در ارزیابی بوده است.
وی افزود: خوشبختانه با اتخاذ تدابیر و تمهیدات هوشمندانه، امیدواریم روند رو به رشد شهرستان با برنامه‌ریزی و تلاش همکاران ادامه یابد.
رئیس شورای پروژه مهر گفت: تلاش می‌کنیم برای تقویت کمی و کیفی فضا‌های آموزشی و پرورشی از هیچ اقدام سازنده‌ای دریغ نکنیم و با تعامل برون سازمانی از ظرفیت سایر ادارات و سازمان‌های شهرستان برای تحقق اهداف حداکثر بهره را بگیریم.
عباس عزت آبادی پور خاطرنشان کرد: بدون تردید مشارکت والدین دانش‌آموزان و خیرین به ارتقای کیفی خدمات آموزشی روند رشد و توسعه آموزش و پرورش کمک می‌کند./سیرجان خبر

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*