۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی
  • شناسه : 2015
  • ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۸
کاهش ارزش پول نگران کننده است
نوری همدانی:

کاهش ارزش پول نگران کننده است

کنون مشکلات معیشتی مردم را آزار می‌دهد که دولت باید این موضوع را حل کند.

آیت الله نوری همدانی، مرجع تقلید شیعیان در دیدار با رئیسی کاهش‌ ارزش پول‌ ملی را نگران کننده دانست.

نوری همدانی: کاهش ارزش پول نگران کننده است
ابراهیم رئیسی رئیس جمهور روز دوشنبه به شهر قم وارد شد و دراولین برنامه رسمی خود با آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع عظام تقلید دیدار کرد.

آیت‌الله حسین نوری همدانی صبح امروز در دیدار رئیس جمهور که در دفتر این مرجع تقلید در قم انجام شد، ضمن تقدیر از زحمات دولت اظهار کرد: از شما درخواست داریم که توجه بیشتری به وضع معیشت مردم شود به ویژه موضوع ارزش پول ملی که نیازمند پیگیری ویژه است.

وی ریشه کن کردن فقر، جهل و تبعیض را از وظایف مسئولان دانست و گفت: ما در جریان تلاش‌ شبانه روزی شما هستیم؛ مسافرت به استان‌ها و دیدار از نزدیک با مردم و گوش کردن به مشکلات آنها از مزایای دولت است‌ که باید ادامه‌ پیدا کند و در این مدت هم خدماتی صورت گرفته است و جای تقدیر دارد.

مرجع تقلید شیعیان تصریح کرد: اقدامات قابل تقدیر است اما باید توجه داشت که طبق سفارش حضرت امیرالمؤمنین(ع) اصل رضایت مردم است؛ اکنون مشکلات معیشتی مردم را آزار می‌دهد که دولت باید این موضوع را حل کند.

وی کاهش‌ ارزش پول‌ ملی را نگران کننده دانست و عنوان کرد: با وجود همه مشکلات نباید نسبت به اقدامات انجام شده و دستاوردها سیاه‌نمایی و مردم را از انقلاب ناامید کرد، امروز دشمنان ما تمام سعی شان نا امید کردن ملت است‌.

رئیس جمهور قرار است امروز در اولین آیین ملی تکریم فعالان مساجد و پانزدهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت در مسجد جمکران قم سخنرانی کند.

در این برنامه تقریظ رهبر معظم انقلاب بر دو کتاب ” اسم تو مصطفاست” و ” سرباز روز نهم ” با حضور رئیس جمهور منتشر می‌شود.

زیارت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) و دیدار با تولیت آستان مقدس و دیدار و گفت وگو با اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از دیگر برنامه های رئیسی در سفر به قم می‌باشد

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*