۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 1628
  • ۲۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۹
چاقو دسته خود را برید
اقدامئ عجیب جوان سیرجانی که از پدر خود شکایت کرد

چاقو دسته خود را برید

اطمینان دارم از این پس این قضاوت ها توام با نگاه سنگین و انگشت اشاره‌ی مردم به سوی شان تا ابد چون زخمی کاری بر دل آنها باقی خواهد ماند

🔺به گزارش دیدبان خبر در پی اختلافات چندین ساله‌ در یک خانواده سیرجانی که با تبعیض های ناباورانه ‌ی پدر خانواده بین دو فرزند خود ابعاد تازه ای پیدا کرده، شاهد اتفافاتی عجیب اما واقعی هستیم.

🔺بنا به مستنداتی که از طریق یکی از اعضای این خانواده در اختیار دیدبان خبر قرار گرفته پس از فوت مادر خانواده اختلافات کهنه و چندین ساله که ظاهرا منشاء آن تبعیض و رفتار ناعادلانه پدر در این خانواده بوده شاهد شکل گیری اختلافات جدی بین دو فرزند هستیم.

🔺 این عضو خانواده که خواست نامش فاش نشود در گفتگو با رسانه‌ی ما گفت: پس از فوت مادرم مطلع شدم نابرادرم به نام سهیل ن… که همیشه از رفتار تبعیض آمیز پدر خانواده به نفع خود بهره مند بوده در طول دوران بیماری مادرم با حمایت و مشارکت پدر، به طور مشکوک و نامعلومی تمامی ثروت مادرم را (چیزی حدود پنجاه میلیارد تومان) به نام خود منتقل نموده و ناگفته نماند همچنین تمام دارایی پدر نیز به نام او منتقل شده تا در خیانت و توطئه ای آشکار من هیچ گونه سهمی از دارایی خانواده نداشته باشم.

🔺او در ادامه اظهار داشت: اما نکته تامل برانگیز اینکه به تازگی این نابرادر که ظاهرا شهوت به مال دنیا او را به موجود سیری ناپذیری تبدیل کرده از سر دریافت مهریه مادر از پدر خانواده به عنوان مدیون مهریه نیز نگذشته و به تازگی بر علیه پدری که با هم دستی و رفتار تبعیض آمیزش او را به این همه ثروت رسانده اقدام قضایی نموده و اجراییه صادر کرده تا عبارت« چاقو دسته‌ی خود را برید» ، مصداق عینی خوبی پیدا کند.

🔺 وی در پایان گفت: حتما قضاوت افکار عمومی در مورد این پدر و پسر که با دسیسه و توطئه‌ی خود، من را به عنوان عضو دیگری از خانواده از حقوق بدیهی خود محروم کرده اند قابل توجه می باشد و اطمینان دارم از این پس این قضاوت ها توام با نگاه سنگین و انگشت اشاره‌ی مردم به سوی شان تا ابد چون زخمی کاری بر دل آنها باقی خواهد ماند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*