۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ورزشی
  • شناسه : 2033
  • ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۱
پیروزی دلچسب گل‌گهر در حضور بانوان هوادار

پیروزی دلچسب گل‌گهر در حضور بانوان هوادار

این دیدار به یک دلیل ویژه تبدیل به پر سر و صداترین مسابقه فوتبال ایران شد: راهیابی بانوان به استادیوم که برای اولین بار در تاریخ کشور، در شهری جز تهران به وقوع پیوست

تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در چارچوب اولین هفته لیگ بیست و سوم موفق شد در ورزشگاه اختصاصی خود تیم فولاد خوزستان را با شکست بدرقه کند. در این بازی پای گل‌گهری‌ها ۳ بار توسط احمد زنده‌روح، نوید عاشوری و علیرضا علیزاده به گل باز شد و از طرفی درخشش فوق‌العاده محمدرضا اخباری موجب شد تا دروازه گل‌گهر بسته بماند تا نماینده سیرجان در اولین گام به پیروزی ۳ بر صفر برسد. اما این دیدار به یک دلیل ویژه تبدیل به پر سر و صداترین مسابقه فوتبال ایران شد: راهیابی بانوان به استادیوم که برای اولین بار در تاریخ کشور، در شهری جز تهران به وقوع پیوست. در این دیدار ۶۷۰ تن از بانوان سیرجانی توانستند به استادیوم راه یابند تا در محیطی شاداب و سالم و بدون هرگونه حواشی، در کنار آقایان هوادار به تشویق گل‌گهر بپردازند. اتفاقی که موجب شد نام سیرجان در رسانه‌های کشوری و برخی رسانه‌های بین‌المللی به نیکی مطرح شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*