۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » صنعت و معدن
  • شناسه : 2266
  • ۱۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۶
پارک آبی دلفین پس از بازسازی و تجهیز تحویل شهرداری سیرجان شد

پارک آبی دلفین پس از بازسازی و تجهیز تحویل شهرداری سیرجان شد

این پارک با ۱۰۰۰ متر مربع زیربنا، گنجایش ۲۰۰ نفر را داراست

پارک آبی دلفین پس از بازسازی کلی و تعویض تجهیزات و وسایل بازی و تعمیرات اساسی ساختمان و ایمن سازی کلیه بخش ها، تحویل شهرداری سیرجان شد.
این مطلب را مهندس رحیم پورحسینعلی مدیر زیر ساخت و عمرانی شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر بیان کرد و افزود این شرکت در راستای انجام مسئولیتهای اجتماعی و توجه به نیاز شهروندان سیرجانی به اماکن تفریحی و ورزشی و با همت شهرداری سیرجان، پارک آبی دلفین را که سالها به دلیل خرابی، فرسودگی و غیر ایمن بودن تجهیزات و وسایل بازی بلا استفاده مانده بود، با اختصاص بودجه ای چند ده میلیارد تومانی و با به کار گرفتن پیمانکاران مجرب، بازسازی و ایمن سازی کرد.
او گفت این پارک با ۱۰۰۰ متر مربع زیربنا و گنجایش ۲۰۰ نفر، شامل امکاناتی از قبیل سه دستگاه سرسره آبی، استخر کودک، سرسره کودک، سونا بخار و خشک، اتاق احیا، اتاق غریق نجات و سیستم تهویه مطبوع هوا است.
قرار است شهرداری سیرجان پس از اخذ مجوزهای اداره استاندارد و تشکیل تیم عملیاتی برای بهره برداری از این مجموعه آبی، به زودی آن را در اختیار مردم سیرجان قرار دهد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*