۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی
  • شناسه : 2150
  • ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۰:۱۲
همکاری شهرداری و فرمانداری با هدف توسعه شهری

همکاری شهرداری و فرمانداری با هدف توسعه شهری

تلاش های انجام شده و همکاری مجموعه فرمانداری با هدف رشد و توسعه شهری و ارتقای جایگاه شهر سیرجان قابل تقدیر و شایسته است

شهردار سیرجان بهمراه جمعی از معاونین صبح امروز و در چهارمین روز از هفته دولت با حضور در دفتر معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سیرجان، با وی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، علی اکبر کریمی پور شهردار سیرجان با حضور در فرمانداری سیرجان ضمن دیدار با علی یعقوبی پور، هفته دولت و یاد و خاطره شهید رجایی و باهنر را گرامی داشت.

در این نشست شهردار سیرجان به ارایه توضیحاتی در خصوص عملکرد این مجموعه و طرح برخی مسایل و مشکلات حوزه مدیریت شهری پرداخت و گفت: تلاش های انجام شده و همکاری مجموعه فرمانداری با هدف رشد و توسعه شهری و ارتقای جایگاه شهر سیرجان قابل تقدیر و شایسته است و امیدواریم بتوانیم در راستای اهداف و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست های دولت برای حل مشکلات مردم و اجرای پروژه های عمرانی گام برداریم.

علی اکبر کریمی پور افزود: تعامل و همکاری میان فرمانداری و شهرداری بیش از پیش روند رو به رشدی را طی خواهد کرد و ارایه خدمات به شهروندان با توان بیشتری ادامه دارد.

در ادامه همچنین فرماندار ویژه شهرستان سیرجان ضمن تقدیر از قدرشناسی مردم نسبت به زحمات و اقدامات شهردار سیرجان و مجموعه تحت مدیریت وی، عملکرد شهرداری را مثبت ارزیابی کرد و یادآور شد: مجموعه شهرداری سیرجان مسیر درست و برنامه ریزی شده و با هدفی را طی می کند و کارهای زیربنایی همراه با آینده نگری در حال انجام است.

علی یعقوبی پور افزود: تعامل و همکاری و همدلی میان اعضای شورا و شهرداری با هدف خدمت به مردم و توسعه شهری از قابل تمجید است و ایجاد چنین همدلی کار آسانی نیست و آرامش در مجموعه مدیریت شهری سیرجان از اهمیت بالایی برخوردار است.

گفتنی است در این نشست علی اکبر کریمی پو شهردار سیرجان به ارایه توضیحاتی در خصوص عملکرد شهرداری طی دو سال اخیر پرداخت.

#سیرجان#شهرداری_سیرجان#فرمانداری_سیرجان
#دیدبان_خبر#رسانه_سیرجان#سیرجانیها#رسانه_سیرجان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*