۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی
  • شناسه : 1912
  • ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۸
هماهنگی و برنامه‌ریزی برای طرح‌های قابل افتتاح هفته دولت

هماهنگی و برنامه‌ریزی برای طرح‌های قابل افتتاح هفته دولت

موفقیت‌های اقتصادی استان حاصل تلاش یک گروه اقتصادی از شمال و جنوب استان است

۱۴۰۲/۰۵/۰۸

هماهنگی و برنامه‌ریزی برای طرح‌های قابل افتتاح هفته دولت ۱۴۰۲

نشست برنامه‌ریزی و هماهنگی طرح‌های اقتصادی قابل افتتاح در هفته دولت ۱۴۰۲ با حضور معاونان استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، نشست برنامه‌ریزی و هماهنگی طرح‌های قابل افتتاح در هفته دولت ۱۴۰۲ با حضور معاونان توسعه مدیریت و هماهنگی امور اقتصادی استاندار و روسای سازمان‌های صمت، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی، شهرک‌های صنعتی و اتاق بازرگانی کرمان در محل دفتر معاونت اقتصادی استانداری کرمان برگزار شد.
علی بیگ‌زاده معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گفت: در شرایطی که دشمن به دنبال القای ناامیدی در جامعه است، افتتاح طرح‌های اقتصادی و عمرانی، بهترین فرصت برای ایجاد امیدآفرینی و اعلام واقعیت‌ها به مردم است.
وی تاکید کرد تا طرح‌های سرمایه‌گذاری و اقتصادی در سطح قابل افتتاح و کلنگ‌زنی، جهت جمع‌بندی نهایی به دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری ارسال گردد.
امیر حسن‌زاده معاون اقتصادی استاندار نیز با بیان اینکه موفقیت‌های اقتصادی استان حاصل تلاش یک گروه اقتصادی از شمال و جنوب استان است، افزود: تلاش ما برای مردم است و با همدلی و کار گروهی، تمام سازمان‌های مربوطه تا به الان شاهد موفقیت‌هایی در حوزه اقتصادی بوده‌ایم.
وی بیان کرد: مشکلاتی در حوزه زیرساخت‌ها وجود دارد که باید برای رفع آنها همکاری لازم را داشته باشیم.
حسن‌زاده در ادامه از همراهی بانک‌ها برای رفع موانع اعتبارات و تسهیلات اجرای پروژه‌ها قدردانی کرد و گفت: لازم است بانک‌هایی که در اجرای پروژه‌ها نقش داشته‌اند نیز معرفی شوند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*