۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » صنعت و معدن
  • شناسه : 1320
  • ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۰
نگاه ویژه گل‌گهر به ارتقا و توسعه حمل و نقل در منطقه
مدیر حمل و نقل گل گهر عنوان کرد:

نگاه ویژه گل‌گهر به ارتقا و توسعه حمل و نقل در منطقه

پایانه انباشت و برداشت گل گهر با ایجاد ۷۲ کیلومتر خط ریل شامل ۲۹ خط و ۶ انشعاب، به‌زودی تمامی شرکت‌های منطقه را به این شبکه وصل خواهد كرد

مدیر حمل و نقل شرکت گل گهر گفت: گل‌گهر با رويكرد توسعه زيرساخت‌ها و تعريف چشم‌انداز ۱۴۰۴ اقدامات متعددی را به منظور ارتقاي حمل‌ونقل و كاهش هزينه‌هاي آن در دستور كار قرار داده است.

مهندس مهدی عارفی به مناسبت روز ملی حمل و نقل افزود: از این اقدامات می‌توان به تجهيز ناوگان حمل‌ونقل ريلي؛ شامل ۷۱۴ دستگاه واگن، ۱۳ دستگاه لکوموتیو، تجهیز ناوگان جاده‌اي؛ شامل ۳۰۰ دستگاه تریلر، ۱۵۰ دستگاه کامیون ده‌چرخ، ۲۴ دستگاه لودر و ۸ دستگاه بیل مکانیکی در قالب تاسيس شركت حمل‌ونقل تركيبي گهرترابر اشاره کرد.

وی ادامه داد: همچنین ايجاد و توسعه حمل‌ونقل پيوسته بين شركت‌هاي منطقه گل گهر، از جمله نوار نقاله هفت كيلومتري تا شركت جهان فولاد، دو كيلومتري تا شركت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر و احداث سنگ‌شكن در مبدا يكي از معادن مجاور و انتقال سنگ‌آهن دانه‌بندي از طريق نوار نقاله به گل‌گهر به طول چهار كيلومتر از دیگر اقدامات شرکت گل‌گهر در حوزه توسعه زیرساخت‌های حمل‌ونقل به شمار می‌آید.

عارفی با بیان اینکه این شرکت اقدام به ایجاد پایانه انباشت و برداشت (شانتینگ‌یارد) در منطقه گل‌گهر کرده است، گفت: با هدف توسعه زیرساخت بخش حمل ریلی و امکان دسترسی شرکت‌های منطقه به خطوط ریلی این شرایط فراهم شده است.

او تاکید کرد: این پروژه با ایجاد ۷۲ کیلومتر خط ریل شامل ۲۹ خط و ۶ انشعاب، به‌زودی تمامی شرکت‌های منطقه را به این شبکه وصل خواهد كرد. این شرکت همچنین با هدف ایجاد شرايط رفاهي، انسجام و ساماندهي شركت‌هاي حمل‌ونقل و رانندگان اقدام به ایجاد پايانه موقت حمل جاده‌اي و شهرك حمل‌ونقل در منطقه گل‌گهر کرده است.

مدیر حمل و نقل گل گهر با اشاره به سرمايه‌گذاري و ايجاد پايانه ريلي به صورت لوپ، گفت: این اقدام مزايايي همچون؛ قبول قطارهاي اعزامي بدون محدوديت تعداد واگن برای بارگيري در پايانه ريلي جديد، سهولت در تردد و مانور قطارها و همچنین مشاركت در طرح ساخت اسكله با قابليت پهلوگيري كشتي‌هاي با ظرفيت بالا، از دیگر اقدامات مهم و پروژه‌های در‌ دست اقدام شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر برای بهبود زیرساخت‌های حمل‌ونقل محسوب می‌شود.
@golgohar_co

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*