۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 1854
  • ۰۷ تیر ۱۴۰۲ - ۱:۰۱
نمایندگان مجلس دنبال کار سیاسی نروند
شهباز حسنپور:

نمایندگان مجلس دنبال کار سیاسی نروند

دولت‌ها در طول ۱۰۰ سال گذشته تاجر خوبی نبودند و دیگر هم نخواهند بود


🔹 نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی توجه به مشارکت و همراهی مردم و آنان را به عنوان ولی نعمت شناختن را از رموز موفقیت مسئولان دانست و اظهار کرد: دولت‌ها در طول ۱۰۰ سال گذشته تاجر خوبی نبودند و دیگر هم نخواهند بود.

🔹 شهباز حسن‌پور پیش از ظهر امروز دوم تیرماه در پانزدهمین جشنواره گل محمدی لاله‌زار بردسیر با گرامیداشت یاد و خاطره همایون صنعتی بنیان گذار کشت گل محمدی و کارخانه تولید گلاب در منطقه بردسیر خطاب به مدیران و مسئولان اظهار کرد: این اقدام صدقه جاریه مرحوم صنعتی است و نام نیکوی این فرد در طول تاریخ ماندگار خواهد ماند، شما هم یک کار ماندگار در کشور انجام دهید.

🔹 نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی خطاب به مدیران و وزرا گفت: حال مردم به واسطه وضعیت معیشتی‌شان خوب نیست چرا به فکر مردم نیستیم.  متاسفانه دلار از سال گذشته تا کنون حدود دو برابر شده است اما قیمت گل محمدی ده درصد ارزان‌تر از سال گذشته شده است.

🔹 حسن‌پور در پایان گفت: از مردم سیرجان و بردسیر بعد از ۱۶ سال ندانم کاری عذرخواهی می‌کنم و از نمایندگان بعدی درخواست دارم که دنبال مسائل سیاسی نروند و فقط به فکر حل مسائل و مشکلات مردم باشند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*