۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی
  • شناسه : 2129
  • ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۰

نظام باید جلوی انقلابی نما‌ها را بگیرد

انقلابی نما‌ها هم نفوذ و قدرت دارند هم به سرعت رنگ عوض می‌کنند.»

مجید انصاری، عضو مجمع روحانیون مبارز می‌گوید: ارزیابی من از جریان انقلابی نما یا مدعی انقلابی گری و جریان افراطی فاقد اخلاق سیاسی این است که این‌ها گرفتار مجموعه‌ای از خصلت‌های منفی و رذائل اخلاقی در رفتار خود شده اند و در مشکلاتی گرفتار هستند که در فرهنگ اخلاقی قرآن به شدت نکوهش شده است.

آفتاب‌‌نیوز : «خالص سازان» نه فقط در فضای سیاست که در اقتصاد، فرهنگ و دانشگاه نیز تاخت و تاز می‌کنند و این روز‌ها دیگر فقط علی لاریجانی نیست که از خطر این افراد که از نگاه او انقلابیون کاسب کار هستند سخن می‌گوید. از چپ و راست هستند دلسوزان و چهره‌های شاخصی که خطر این طیف از تندرو‌های مدعی انقلابی‌تر بودن را هشدار می‌دهند.

حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری، چهره شاخص اصلاح طلب و عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام صراحتا بر خطرات این طیف تاکید کرد و گفت؛ «انقلابی نما‌ها هم نفوذ و قدرت دارند هم به سرعت رنگ عوض می‌کنند.»

او که تاکید دارد انقلابی بودن در فریاد کشیدن و رگ گردن متورم کردن نیست، می‌گوید این طیف تندرو و انحصارطلب دارای یک شناسنامه روشن سیاسی و تشکیلات ثبت شده قانونی نیستند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*