۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » ورزشی
  • شناسه : 2081
  • ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۱
معارفه‌ی جنجالی به تعویق افتاد

معارفه‌ی جنجالی به تعویق افتاد

انتصاب رییس هیات فوتبال سیرجان به چالشی جنجال برانگیز تبدیل شده است

به گزارش دیدبان خبر، بنا به اعلام هیات فوتبال استان کرمان، مراسم معارفه‌ی سهراب بهاالدینی، فرماندار سابق سیرجان به عنوان رییس هیات فوتبال این شهر به روزهای آتی موکول شد.

در این اطلاعیه که دقایقی پیش بطور رسمی منتشر و در اختیار رسانه ها قرار گرفته، تداخل زمانی این مراسم با برگزاری مسابقات لیگ های برتر فوتبال و فوتسال و پرهیز از ایجاد حاشیه در مسیر موفقیت این تیم ها، به عنوان علل این تعویق چند روزه معرفی شده است، این در حالیست که گفته می شد این مراسم قرار است امروز صبح برگزار شود.

نکته قابل توجه اینکه در پایان این اطلاعیه نیز بر حق هیات فوتبال در تغییر ترکیب اجرایی و مدیریتی هیات های شهرستان ها تاکید شده است.

عدم برگزاری این معارفه با توجیهاتی که در این اطلاعیه آورده شده نشان از چالش هایی جدی پیرامون این انتصاب دارد، انتصابی که برخی فوتبالی ها و پیشکسوتان از سویی و فرماندار و رییس اداره ورزش شهرستان از سویی دیگر به عنوان مخالفان جدی آن مطرح شده اند.

البته جای تعجب است که هیات فوتبال استان که قبلا برنامه ریزی این مراسم را انجام داده و از برنامه برگزاری مسابقات نیز مطلع بوده حالا این موضوع را بهانه ای برای تعویق آن معرفی می کند.

به هر حال فارغ از اینکه کدام سوی این داستان مُحِق هستند،آنچه که مشخص است این است که در خصوص این انتصاب پر ماجرا تعامل و هم افزایی،جای خود را به تقابل و زور آزمایی داده تا در شهرستانی که حالا شاید بیشتر او را با تیم های فوتبال و فوتسالش می شناسند انتصاب رییس هیات فوتبال آن، این چنین به چالشی جنجال برانگیز تبدیل شود.

#سیرجان#دیدبان_خبر#هیات_فوتبال_سیرجان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*