۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » صنعت و معدن
  • شناسه : 1808
  • ۱۲ تیر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۶
مشروح سخنان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در آیین افتتاح پروژه‌‌های آب و برق

مشروح سخنان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در آیین افتتاح پروژه‌‌های آب و برق

پروژه فاضلاب شهرستان سیرجان با سرمایه‌گذاری شرکت‌ گل‌گهر و مشارکت شرکت‌های سرمایه‌گذاری گل‌گهر، جهاد نصر، نظم‌آوران، توسعه عمران و مدیریت منطقه گل‌گهر و شهرداری انجام شده

مهندس عتیقی که به همراه استاندار کرمان و وزیر نیرو، سخنران ویژه این مراسم بود، در سخنانی با اشاره به طرح شبکه جمع‌آوری و تصفیه‌خانه فاضلاب سیرجان به عنوان یکی از پروژه‌های مهمی که در این آیین به افتتاح رسید، گفت: پروژه فاضلاب شهرستان سیرجان با سرمایه‌گذاری شرکت‌ گل‌گهر و مشارکت شرکت‌های سرمایه‌گذاری گل‌گهر، جهاد نصر، نظم‌آوران، توسعه عمران و مدیریت منطقه گل‌گهر و شهرداری، از جمله طرح‌هایی است که با جلوگیری از آلوده شدن آب‌های زیرزمینی، ارتقا بهداشت عمومی و کمک به بخش صنعت، نقش مهمی در توسعه سیرجان دارد.

مدیرعامل گل‌گهر همچنین با اشاره به راه‌اندازی شرکت‌های پیشران و با تاکید بر اینکه حمایت رئیس جمهور از پیشرانان زبانزد صنعت‌گران شده از دولت به سبب حمایت از بخش‌های صنعتی کلان، جهت حرکت به سمت توسعه تشکر کرد.

مهندس ایمان عتیقی همچنین با تشکر از مردم شریف سیرجان به واسطه تحمل زحمات در طول اجرای پروژه فاضلاب، از همراهی صمیمانه و همیشگی آنها با گل‌گهر قدردانی کرد.

رییس جمهور نیز در ادامه این مراسم با تقدیر از اقدامات جهادی گل‌گهر در راستای عمل به مسوولیت‌های اجتماعی گفت: کاری که شرکت های پیشرانی مثل گل‌گهر در راستای خدمت به مردم انجام می‌دهند، ارزنده و ماندگار است و لازم است از اقدامات و سرمایه‌گذاری این شرکتها، به ویژه در حوزه انرژی و اجرای شبکه فاضلاب شهری تقدیر کنم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*