۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 1451
  • ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۰:۳۰
مشارکت شهرداری سیرجان در راه‌اندازی کتابخانه سیار اداره ارشاد

مشارکت شهرداری سیرجان در راه‌اندازی کتابخانه سیار اداره ارشاد

مدیر سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان از مشارکت و همکاری در راه‌اندازی کتابخانه سیار خودرویی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیرجان خبر داد. به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، جواد نویدی با اعلام این خبر افزود: در راستای ارتقای سطح فرهنگ کتاب و کتابخوانی میان شهروندان در جامعه، راه‌اندازی […]

مدیر سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان از مشارکت و همکاری در راه‌اندازی کتابخانه سیار خودرویی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیرجان خبر داد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، جواد نویدی با اعلام این خبر افزود: در راستای ارتقای سطح فرهنگ کتاب و کتابخوانی میان شهروندان در جامعه، راه‌اندازی و ساخت یک واحد کتابخانه سیار طی انعقاد تفاهم نامه میان سازمان حمل و نقل و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیرجان در دستور کار قرار گرفت و یک دستگاه اتوبوس تعیین و برای آماده سازی و تجهیز در اختیار اداره ارشاد قرار گرفت.

وی ضمن ابراز خرسندی از تحقق یافتن راه‌اندازی کتابخانه سیار یادآور شد: بسیاری از اتفاقات تلخی که امروز در جامعه شاهد آن هستیم، ناشی از فاصله گرفتن جوانان از کتاب و مطالعه و غرق شدن بیش از اندازه در فضای مجازی با همه آسیب‌های جدی و خطرناک آن است که در این راستا و برای ارایه خدمات بیشتر به مردم در تمام سطح شهرستان کتابخانه سیار در روستاهای فاقد کتابخانه حضور و به ساکنین خدماتی در حوزه کتابخوانی ارایه می‌کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*