۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 2225
  • ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۶
محمد معتمدی زاده از حوزه سیرجان و بردسیر راهی بهارستان شد/ مشارکت نزدیک به ۵۰ درصدی کرمانی‌ها

محمد معتمدی زاده از حوزه سیرجان و بردسیر راهی بهارستان شد/ مشارکت نزدیک به ۵۰ درصدی کرمانی‌ها

شهباز حسن‌پور با ۷۴ هزار و ۲۱۹ رای به عنوان نامزد اول کرمان شناخته شد

نتایج قطعی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان کرمان برای ۹ حوزه انتخابیه و ۱۰ کرسی اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، رحمان جلالی رئیس ستاد انتخابات استان کرمان پیش از ظهر امروز شنبه‌ ۱۲ اسفند ماه در جمع خبرنگاران با اعلام نتایج ۹ حوزه انتخابیه استان کرمان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در حوزه انتخابیه کرمان و راور، شهباز حسن‌پور با ۷۴ هزار و ۲۱۹ رای به عنوان نامزد اول و مجید دوستعلی با ۷۱ هزار و ۵۶۶ رای به عنوان نامزد دوم، منتخب شدند.
وی ادامه داد: محمدرضا پورابراهیمی با ۵۸ هزار و ۸۵۸ رای، محمدرضا باهنر با ۳۵ هزار و ۲۸۰ رای، محمدعلی عسکری با ۳۱ هزار و ۸۷۰ رای و محمدمهدی زاهدی با ۲۵ هزار و ۳۵۲ رای در رده‌های بعدی رای‌های اخذ شده حوزه انتخابیه کرمان و راور قرار دارند.
* مشارکت نزدیک به ۵۰ درصدی کرمانی‌ها
رئیس ستاد انتخابات استان کرمان، مجموع آرای مأخوذه در حوزه انتخابیه کرمان و راور را ۲۵۴ هزار و ۷۸۶ رای و میزان مشارکت آن را ۴۱ درصد اعلام کرد و افزود: در مجموع استان کرمان مشارکت نزدیک به ۵۰ درصدی رقم خورده است.
جلالی تصریح کرد: عبدالحسین همتی با ۲۸ هزار و ۳۴۴ رای از ۶۹ هزار و ۵۷۸ آرای مأخوذه به عنوان منتخب مردم حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان انتخاب شد.
وی گفت: در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار، احمد انارکی محمدی با ۵۶ هزار و ۴۹۲ رای از ۱۲۷ هزار و ۷۱۵ آرای مأخوذه منتخب مردم شد.
جلالی اظهار داشت: در حوزه انتخابیه کهنوج، فاریاب، منوجان، قلعه‌گنج، رودبار جنوب و جازموریان، منصور شکراللهی با ۸۲ هزار و ۵۸۶ رای از ۱۶۳ هزار و ۷۱۱ آرای مأخوذه به عنوان منتخب مردم شناخته شد.
رئیس ستاد انتخابات استان کرمان عنوان کرد: بهنام سعیدی با ۳۷ هزار و ۶۲۱ رای از ۱۴۷ هزار و ۹۲ رای مأخوذه به عنوان نماینده مردم حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد برگزیده شد.
وی ادامه داد: موسی غضنفرآبادی با ۶۸ هزار و ۳۵۴ رای از ۱۳۸ هزار و ۵۶۹ آرای مأخوذه به عنوان نماینده مردم حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج، نرماشیر و گنبکی برگزیده شد.
رئیس ستاد انتخابات استان کرمان ادامه داد: در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، محمد معتمدی‌زاده با کسب ۵۳ هزار و ۷۱۵ رای از ۱۱۳ هزار و ۲۱۰ رای مأخوذه، نماینده مردم شناخت شد.
جلالی اظهار داشت: غلامرضا نویدی با کسب ۱۸ هزار و ۳۰۲ رای از ۳۵ هزار و ۸۵۴ آرای مأخوذه به عنوان منتخب مردم در حوزه انتخابیه شهربابک برگزیده شد.
وی گفت: در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه، یاسر سلیمانی با ۲۴ هزار و ۹۱۱ رای از ۶۷ هزار و ۷۱۲ آرای مأخوذه به عنوان منتخب مردم شناخته شد.
پایان/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*