۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 1269
  • ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۴
مجید محسنی به عنوان رئیس اتاق اصناف سیرجان انتخاب شد
نتیجه انتخابات هیات رییسه اتاق اصناف مشخص شد

مجید محسنی به عنوان رئیس اتاق اصناف سیرجان انتخاب شد

در این انتخابات کوروس یوسفی به عنوان نایب رئیس اول، نجمه امجدی نایب رئیس دوم، حمید رضا محمودآبادی خزانه دار و مرتضی خواجویی به عنوان دبیر مشخص شدند.

 

 

🔹به گزارش دیدبان خبر، صبح امروز با حضور عرب پور، ریاست اداره صمت، عباسپور معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار شهرستان سیرجان،و محمود اسدی ریاست سابق اتاق اصناف، اولین جلسه هیات رئیسه اتاق اصناف سیرجان با دستور کار تعیین رئیس و سایر سمت ها تشکیل و مجید محسنی که در انتخابات اخیر اتاق اصناف با کسب بالاترین رای به هیات رییسه راه یافته بود در این جلسه نیز مورد اعتماد اعضای هیات رئیسه قرار گرفت و با کسب ۴ رای از ۵ رای به عنوان ریاست اتاق اصناف انتخاب و معرفی گردید.

🔹در این انتخابات کوروس یوسفی به عنوان نایب رئیس اول، نجمه امجدی نایب رئیس دوم، حمید رضا محمودآبادی خزانه دار و مرتضی خواجویی به عنوان دبیر مشخص شدند.

🔹گفتنی است محسنی ریاست جدید اتاق اصناف سیرجان،دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق تجارت و از فعالان با سابقه و خوشنام اصناف می باشد که سوابقی چون ریاست شورای حل اختلاف و فعالیت به عنوان کارشناس رسمی دادگستری را در کارنامه دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*