۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی
  • شناسه : 1945
  • ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۲
لیست جایگاه‌های خارج از طرح کدینگ در سیرجان معرفی شدند

لیست جایگاه‌های خارج از طرح کدینگ در سیرجان معرفی شدند

با اجرای این طرح خودروهایی که در محدوده استان کرمان وجود دارند مجاز به سوخت گیری در جایگاه های سطح استان می باشند

🛑لیست جایگاه‌های خارج از طرح کدینگ در سیرجان

🔺رییس شرکت نفت سیرجان لیست جایگاه‌های خارج از طرح کدینگ برای خودرو‌های غیر بومی و مسافران در سیرجان را اعلام کرد.

🔺 رییس شرکت نفت سیرجان گفت: خودروهای پلاک غیر بومی و مسافرین محترم در شهرستان سیرجان می‌توانند جهت سوختگیری به جایگاههای استوار (روبروی مهیاشهر) ” شاهد “(بلوار شاهد_کمربندی سیرجان) مجتمع خدمات رفاهی زیدابادی(کیلومتر ۱۵ جاده سیرجان _کرمان) کمال آبادی(کیلومتر ۶ سیرجان _بندرعباس لاین برگشت) گسترش فولاد(۴۰ کیلومتری محور سیرجان_ شیراز) مراجعه کنند. .

🔺توضیحات مدیر شرکت نفت منطقه کرمان در خصوص اجرای طرح کدینگ کارت های سوخت خودروهای بنزین سوز در جایگاه های استان کرمان سیدباقر نورالدینی در این باره گفت: با اجرای این طرح خودروهایی که در محدوده استان کرمان وجود دارند مجاز به سوخت گیری در جایگاه های سطح استان می باشند و برای تامین سوخت خودروهای مسافران نیز، جایگاه هایی در سطح منطقه در نظر گرفته شده که آماده ارائه خدمات به هم وطنان هستند.

🔺در ادامه نورالدینی به خودروهای جامانده از طرح کدینگ اشاره کرد و گفت: مالکین این خودروها می توانند با ارائه مستندات، نسبت به کدینگ کارت سوخت خودروی خود اقدام کنند./سیرجان خبر

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*