۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی
  • شناسه : 1457
  • ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۰:۳۶
فیروزآبادی مدیر سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری سیرجان شد

فیروزآبادی مدیر سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری سیرجان شد

طی حکمی از سوی علی‌اکبر کریمی پور شهردار سیرجان، مهدی فیروزآبادی بعنوان مدیر سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری سیرجان منصوب شد. به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این حکم با تاکید بر اهتمام در رفع مشکلات موجود با تکیه بر توان مدیریتی و علمی زمینه توسعه و ارایه خدمات مطلوب […]

طی حکمی از سوی علی‌اکبر کریمی پور شهردار سیرجان، مهدی فیروزآبادی بعنوان مدیر سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری سیرجان منصوب شد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این حکم با تاکید بر اهتمام در رفع مشکلات موجود با تکیه بر توان مدیریتی و علمی زمینه توسعه و ارایه خدمات مطلوب به شهروندان در دستور کار قرار گیرد.

گفتنی است مهدی فیروزآبادی پیش از این مسوولیت‌هایی همچون مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری و ریاست اداره شب شهرداری سیرجان را بر عهده داشت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*