۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » صنعت و معدن
  • شناسه : 1203
  • ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۰:۰۷
  • منبع : توسط گل گهر اعلام شد
فراخوان جذب ۸۵۱ نیرو در بیمارستان گل‌گهر و گهرپارک سیرجان منتشر شد

فراخوان جذب ۸۵۱ نیرو در بیمارستان گل‌گهر و گهرپارک سیرجان منتشر شد

فراخوان شناسایی و به کارگیری ۸۵۱ نفر نیرو در شرکت فراگیر سلامت  و مجموعه گهرپارک سیرجان منتشر شد. طی این فراخوان ها به تفکیک ۵۵۱ نفر نیرو جهت اشتغال در شرکت فراگیر سلامت (بیمارستان فاطمه‌الزهرا(س) گل‌گهر) و شرکت های پیمانکار زیر مجموعه و تعداد ۳۰۰  نفر نیرو در شرکت های پیمانکار  مجموعه گهر پارک سیرجان […]

فراخوان شناسایی و به کارگیری ۸۵۱ نفر نیرو در شرکت فراگیر سلامت  و مجموعه گهرپارک سیرجان منتشر شد.
طی این فراخوان ها به تفکیک ۵۵۱ نفر نیرو جهت اشتغال در شرکت فراگیر سلامت (بیمارستان فاطمه‌الزهرا(س) گل‌گهر) و شرکت های پیمانکار زیر مجموعه و تعداد ۳۰۰  نفر نیرو در شرکت های پیمانکار  مجموعه گهر پارک سیرجان جذب و مشغول به کار خواهند شد.
متقاضیان می توانند از هم اکنون جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به وبسایت hrdms.ir  و یا سایت رسمی شرکت فراگیر سلامت به آدرس www.faragirsalamat.ir و سایت رسمی شرکت گهر پارک سیرجان به آدرس www.goharpark.ir مراجعه نمایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*