۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اقتصادی » صنعت و معدن
  • شناسه : 1618
  • ۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۹:۴۱
عضو هیات مدیره گهرزمین،مدیرعامل صندوق بازنشستگی شرکت ملی مس ایران شد
تغییرات جدید در شرکت ملی مس

عضو هیات مدیره گهرزمین،مدیرعامل صندوق بازنشستگی شرکت ملی مس ایران شد

علیخانی که یکی از مدیران جوان در حوزه صنایع فلزی و معدنی است عضویت در هیات مدیره گهرزمین و شرکت ملی مس را برعهده داشت

احد علیخانی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی شرکت ملی مس ایران شد

احد علیخانی که یکی از مدیران جوان در حوزه صنایع فلزی و معدنی است عضویت در هیات مدیره گهرزمین و شرکت ملی مس را برعهده داشت.

وی اهل کرمان بوده و دارای دکترای مهندسی معدن است و تاکنون علاوه بر انتشار مقالات تخصصی متعدد ISI در حیطه‌ی معدن، مسئولیت‌های اجرایی زیادی در زمینه‌های مرتبط از جمله مس، سرب، روی و فولاد داشته است.
از جمله سوابق دکتر علیخانی می توان به فعالیت در سمت مشاور معاون وزیر نیرو در امور تحقیقات و منابع انسانی ، ریاست هیئت مدیره شرکت توسعه طلای کردستان (زیرمجموعه شستا)، مجری اکتشاف طلا در کشور سودان و مدیرعاملی شرکت معدنی ایرانی دفینه للتعدین در سودان (زیرمجموعه هلدینگ سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات)، مجری پروژه اکتشاف سرب و روی در استان کرمان، مشاور عالی مدیرعامل شرکتهای سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات و شرکت معدنی صنعتی صبانور و تدریس در رشته مهندسی معدن در دانشگاه اشاره کرد.

دیدبان خبر انتخاب شایسته دکتر علیخانی را تبریک و برای ایشان آرزوی توفیق دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*