۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 2195
  • ۰۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۱
شوخی مرگبار ۲ کودک در فهرج منجر به قتل کودک ۹ ساله شد

شوخی مرگبار ۲ کودک در فهرج منجر به قتل کودک ۹ ساله شد

نگهداری سلاح غیر مجاز جرم محسوب می‌شود و متاسفانه بی‌احتیاطی پدر خانواده در دسترس قرار دادن اسلحه غیرمجاز منتهی به این حادثه دلخراش و غیرقابل جبران شده است.

رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج گفت: شوخی مرگبار پسر بچه ۹ ساله با اسلحه کلت کمری منجر به فوت یک پسر بچه ۹ ساله دیگر در بخش نگین کویر فهرج شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، امیرحسین بهجتی با اشاره به اینکه وجود سلاح‌های غیرمجاز در منطقه تهدیدی برای امنیت شهروندان و جان انسان‌هاست،اظهار داشت: متاسفانه روز گذشته ۲ پسر بچه ۹ ساله در روستای الله‌آباد از توابع این شهرستان که با یک قبضه سلاح کلت کمری مسلح که در منزل در دسترس ۲ کودکان بوده، به قصد بازی و شوخی به طرف دوست هم‌سن خود نشانه می‌گیرد که متاسفانه تیراندازی صورت گرفته و کودک ۹ ساله دیگر مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد.

رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج اعلام کرد: بلافاصله این کودک به بیمارستان شهرستان همجوار(ریگان) اعزام می‌شود که در اثر اصابت گلوله به سر و صورت و شدت جراحات و خون‌ریزی، متاسفانه فوت می‌کند.

بهجتی عنوان کرد: در این رابطه پرونده قضایی تشکیل شده است و موضوع درحال بررسی است و تحقیقات تکمیلی در این رابطه از سوی دستگاه قضایی و پلیس همچنان ادامه دارد.

این مقام قضایی در پایان هشدار داد: نگهداری سلاح غیر مجاز جرم محسوب می‌شود و متاسفانه بی‌احتیاطی پدر خانواده در دسترس قرار دادن اسلحه غیرمجاز منتهی به این حادثه دلخراش و غیرقابل جبران شده است.

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*