۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 1252
  • ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱:۳۸
شهربازی سیرجان جابجا می‌شود
معاون خدمات شهری شهرداری اعلام کرد:

شهربازی سیرجان جابجا می‌شود

شهربازی سیرجان بروزرسانی و طبق استانداردهای روز طراحی خواهد شد

معاون خدمات شهر شهرداری اعلام کرد، شهربازی قدیمی سیرجان به زودی جابجا و بروز می‌شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری، تورج صادقی با بیان اینکه دستگاه‌های شهربازی سیرجان باید بروزرسانی شود، اظهار کرد: امکانات شهربازی کنونی قدیمی‌ست و باید طبق استانداردهای روز طراحی شود. در حال حاضر شهربازی‌ها براساس تکنولوژی روز به صورت سرپوشیده و روباز جهت استفاده در فصول مختلف سال طراحی می‌شوند. در سیرجان نیز شهربازی روباز و سرپوشیده با امکانات و تکنولوژی‌های به روز احداث خواهد شد.

وی از برگزاری جلسه‌ای با حضور شهردار و معاونان شهرداری، رییس شورای اسلامی شهر و فرماندار ویژه شهرستان درباره‌ی نحوه اخذ مجوزها و جانمایی نهایی شهربازی جدید خبر داد و افزود: زمین شهربازی تامین شده و در مرحله طراحی توسط مشاور قرار گرفته و مدیر پروژه مشخص شده است اما باید مجوزهای لازم از ادارات مختلف گرفته شود.

صادقی گفت: شهربازی جدید با مشارکت سرمایه‌گذار بخش خصوصی در مسیر ورودی از سمت کرمان در محدوده باغ ۱۰۰ هکتاری شهرداری شامل هشت هکتار سرپوشیده و ۱۲ هکتار به صورت روباز احداث می‌شود و در صورت اخذ مجوزهای لازم فاز یک به صورت روباز تا اواخر سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*