۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 759
  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۰
سیرجان به مرکز تخصصی آنژیو گرافی قلب تجهیز می شود
خبر خوش پزشکی برای سیرجانی ها

سیرجان به مرکز تخصصی آنژیو گرافی قلب تجهیز می شود

با اعتباری بالغ بر ٢٨ میلیارد ریال (حدود ششصد و شصت هزار دلار با ارز ترجیحی) یک دستگاه آنژیوگرافی قلبی پیشرفته با برند زیمنس آلمان به بیمارستان امام رضا(ع)در سبرجان اختصاص یافت.

🔹آنژیوگرافی قلب روشی است که به پزشک کمک می کند میزان جریان خون و تنگی عروق قلبی را بررسی نماید.

🔹به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان؛ دکتر غلامعباس محمدی با اشاره به نیاز مبرم شهرستان به خدمات تخصصی و پیشرفته تشخیص و درمان بیماری های قلبی گفت: پس از چندین سال چشم انتظاری، سرانجام با لطف الهی و پیگیری های مداوم نماینده محترم شهر جناب آقای حسن پور و هیأت رییسه دانشکده علوم پزشکی سیرجان، به خصوص معاون محترم درمان، آقای دکتر جهانشاهی، با اعتباری بالغ بر ٢٨ میلیارد ریال (حدود ششصد و شصت هزار دلار با ارز ترجیحی) یک دستگاه آنژیوگرافی قلبی پیشرفته با برند زیمنس آلمان از سوی هیات امنای ارزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت راه اندازی مرکز تخصصی آنژیوگرافی قلب در بیمارستان امام رضا (علیه السّلام) سیرجان اختصاص یافت.

🔹رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان افزود: سرانجام سه روز پیش این دستگاه به این بیمارستان تحویل شد و به زودی به بهره برداری می رسد.

🔹وی اضافه کرد: لازم می‌دانم از طرف هیأت رییسه دانشکده علوم پزشکی سیرجان و کارکنان بیمارستان امام رضا(ع) از خدمات و پیگیری های نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی که دنبال تحقق این امر بودند تشکر و قدردانی کنم.

🔹شایان ذکر است با نصب دستگاه و راه اندازی این مرکز تخصصی، از این پس نیازی به اعزام و مراجعه بیماران به شهرهای دیگر نمی باشد و کمک شایانی به تشخیص و مداوای بیماران قلبی در سیرجان خواهد شد.

#سیرجان#آنژیوگرافی_قلب #دیدبان_خبر

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*