۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » ورزشی » یادداشت
  • شناسه : 2001
  • ۰۵ دی ۱۴۰۲ - ۲:۱۵
سخاوتمندی خبرنگار سیرجانی هوادار استقلال را سورپرایز کرد

سخاوتمندی خبرنگار سیرجانی هوادار استقلال را سورپرایز کرد

همین اتفاق ساده عملا یک هوادار تیم مهمان را به یک سفیر فرهنگی برای شهرمان مبدل می کند

🔹گزارش تهیه شده توسط طاهره ایران پور، مجری رسانه خبری طاران که در آن بلیط خود را به هوادار استقلال که موفق به تهیه بلیط نشده هدیه می کند بیش از آنکه یک گزارش ورزشی باشد جلوه ای از مهمان نوازی و فرهنگ بالای مردم سیرجان است که به زیبایی توسط این خبرنگار توانمند سیرجانی به تصویر کشیده می شود و اینجا درست همان نقطه ای است که فرهنگ و وررش به هم گره می خورند تا کارکردهای فرهنگی ورزش فرصت بروز و اثرگذاری پیدا کنند.

🔹شاید در نگاه اول حس خوب نوع دوستی و مهمان نوازی این همکار خبرنگار اولین چیزی باشد که به ذهن مخاطبین این گزارش خطور می کند اما وقتی که عمیق تر به این اقدام ارزشمند بنگریم در می یابیم که همین اتفاق ساده عملا یک هوادار تیم مهمان را به یک سفیر فرهنگی برای شهرمان مبدل می کند تا نام و یاد نیک از فرهنگ بالای مردم این شهر که پرده ای از آن در حاشیه یک بازی فوتبال خلق شده، توسط او به همشهریان، دوستانش و سایرین منتقل شود.

🔹پس،بیش از پیش ارج نهیم این ورزش را که همه چیز در خود دارد از شور و نشاط و هیجان و شادی تا ظرفیت های ارزشمند فرهنگی که در دل خود جای داده.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*