۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 1895
  • ۰۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۹
ساخت مرکز توانبخشی بهزیستی توسط خیر سیرجانی

ساخت مرکز توانبخشی بهزیستی توسط خیر سیرجانی

🔹 مدیرکل بهزیستی استان کرمان در مراسم جشن ” باران مهربانی” که در مرکزتوانبخشی و مراقبتی شبانه روزی دختران کم توان ذهنی بالای ۱۴ سال راز شهرستان سیرجان برگزار گردید، نشان ملی مسئولیت اجتماعی را به حسین عباسلو خیر ونیکوکار سیرجانی اهدا کرد. 🔹 در این جشن که با حضور مهمانان و برخی از شخصیت […]

🔹 مدیرکل بهزیستی استان کرمان در مراسم جشن ” باران مهربانی” که در مرکزتوانبخشی و مراقبتی شبانه روزی دختران کم توان ذهنی بالای ۱۴ سال راز شهرستان سیرجان برگزار گردید، نشان ملی مسئولیت اجتماعی را به حسین عباسلو خیر ونیکوکار سیرجانی اهدا کرد.

🔹 در این جشن که با حضور مهمانان و برخی از شخصیت های سیاسی ،اجتماعی،فرهنگی و اقتصادی شهرستان سیرجان،استان کرمان و کشور برگزار گردید از خیر و نیکوکار سیرجانی مهندس حسین عباسلو که ساختمان مرکز فوق با همت ایشان احداث شد ، تقدیر و تشکرگردید.

🔹 مجموعه مرکزتوانبخشی و مراقبتی شبانه روزی دختران کم توان ذهنی بالای ۱۴ سال راز با بیش از ۱۵۰۰ متر زیربنا و هزینه تقریبی بیش از ۲۰ میلیارد تومان توسط این خیر سیرجانی ساخته شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*