۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 2218
  • ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۸:۰۱
زمانی که به قله رسیدیم مشکلات مردم برطرف خواهد شد
امام جمعه اصفهان:

زمانی که به قله رسیدیم مشکلات مردم برطرف خواهد شد

زمانی که به قله که رهبر معظم انقلاب وعده دادند رسیدیدم تمام این مشکلات و توطئه‌های دشمنان بر باد خواهد رفت.

میردامادی، امام جمعه اصفهان: امروز باید از دشمنان دوری کنیم و برای پیشرفت کشور در انتخابات شرکت کنیم، زیرا شرکت در انتخابات یک واجب عینی، شرعی و اخلاقی است و در هیچ جای این دنیا کشوری مانند ایران نیست که تمامی ارکان کشور توسط مردم انتخاب شوند.

آیت‌الله سیدمجتبی میردامادی، در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در اصفهان با دعوت به تقوای الهی اظهار داشت: خداوند در قرآن می‌فرماید کسی که تقوای الهی را پیشه کند و در مقابل مشکلات صبر کند قطعاً نتایج اعمال خود را خواهند دید.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ میردامادی، با بیان اینکه کسانی که تولی و تبری دارند، یعنی دوستان خدا را بزرگ می‌شمارند و با دشمنان خدا دشمن هستند از جمله اهالی بهشت هستند، ادامه داد: امروز بزرگ‌ترین دشمن استکبار جهانی است که با حمایت از رژیم صهیونیستی در جنایات علیه مردم غزه نقش مهمی ایفا می‌کنند، بنابراین کشورهایی که با کشورهای استکباری رابطه دارند، از اهالی دوزخ هستند.

امام جمعه موقت اصفهان بیان کرد: روز قیامت ۵۰ محل محکمه وجود دارد که مهم‌ترین محکمه مربوط به سنجش اقامه نماز توسط بندگان است، که طبق فرمایش پیامبر اکرم(ص) اهل نماز در تمامی این محکمه‌ها سربلند هستند و از جمله ساکنین بهشت خواهند بود، در این راستا اقامه نماز جمعه از جمله بهترین اعمال است که پاداشی برابر با حج دارد.

امروز باید از دشمنان دوری کنیم و برای پیشرفت کشور در انتخابات شرکت کنیم، زیرا شرکت در انتخابات یک واجب عینی، شرعی و اخلاقی است و در هیچ جای این دنیا کشوری مانند ایران نیست که تمامی ارکان کشور توسط مردم انتخاب شوند.

وی با قدردانی از حضور گسترده مردم اصفهان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تصریح کرد: پرچم انقلاب اسلامی آمریکا را ذلیل کرده است و این پرچم برحق است، حماسه ۲۲ بهمن نشان داد که ایران در مسیر حق حرکت می‌کند، علی‌رغم اینکه تهدیدات فراوانی از سوی دشمن برای راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن مطرح شده بود، اما مردم بدون هیچ ترسی حماسه آفریدند.

میردامادی گفت: شهید سلیمانی در تمام عمر به دنبال شهادت بود و توصیه کرد جمهوری اسلامی ایران مانند حرم است و باید از آن مراقبت کنیم. امروز در دنیایی زندگی می‌کنیم برخی مانند فرعون تصور می‌کنند قدرت تسلیحات نظامی و ثروت پیروزی را رقم می‌زند، در حالی که ایمان و تذکیه نفس پیروزی واقعی را به ارمغان خواهد آورد.

امام جمعه موقت اصفهان اظهار داشت: امروز مردم غزه رژیم صهیونیستی را به زانو در آورده‌اند و در این راستا این رژیم مرتجع دست به جنایت علیه کودکان زده است، این پیروزی مردم غزه حاصل تذکیه نفس است، همانطوری که در دوران دفاع مقدس تمامی قدرت‌های جهانی مقابل ایران ایستادند، اما رزمندگان ایران با مناجات و ایمان خود عرصه را بر دشمنان تنگ کردند.

وی ادامه داد: امروز باید از دشمنان دوری کنیم و برای پیشرفت کشور در انتخابات شرکت کنیم، زیرا شرکت در انتخابات یک واجب عینی، شرعی و اخلاقی است و در هیچ جای این دنیا کشوری مانند ایران نیست که تمامی ارکان کشور توسط مردم انتخاب شوند.

میردامادی بیان کرد: لازم است امروز علی‌رغم مشکلات معیشتی در انتخابات شرکت کنیم که مشکلات امروز ناشی از تحریم‌ها است، زمانی که به قله که رهبر معظم انقلاب وعده دادند رسیدیدم تمام این مشکلات و توطئه‌های دشمنان بر باد خواهد رفت.

بنابر گزارش دیده بان ایران، میردامادی، خاطرنشان کرد: نمایندگانی که در این انتخابات توسط مردم مشخص خواهند شد، لازم است درهای این مردم را دوا کنند، نمایندگان این استان توجه داشته باشند که این استان در خطر بی‌آبی و فرونشست است، لازم است در مواجه با مسائل و مشکلات این استان ایستادگی کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*