۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » صنعت و معدن » فرهنگ و هنر
  • شناسه : 1735
  • ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۸:۳۹
رونمایی از مجموعه کمیک موشن «قهرمان مهران»

رونمایی از مجموعه کمیک موشن «قهرمان مهران»

مجموعه موشن کمیک قهرمان مهران با هدف آشنایی نسل جدید با رشادت های شهدا لشکر ثارالله در دفاع مقدس در مرکز متنای سپاه ثارالله و با همکاری شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر تولید شده است.

از مجموعه کمیک موشن قهرمان مهران با حضور فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان رونمایی شد.
در این مجموعه که با همکاری روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و سازمان فضای مجازی سپاه ثارالله تولید شده، بخش‌هایی از زندگینامه فرمانده گردان ۴۱۶ لشکر ۴۱ ثارالله شهید احمد شول روایت شده است. شهیدی که حاج قاسم در رابطه با وی عنوان قهرمان مهران و فاتح قلاویزان را به کار برده است.

حسین باقری مسئول فضای مجازی سپاه ثارالله استان کرمان در این آئین با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درخصوص روایت زندگی شهدا با زبان هنر گفت: مجموعه موشن کمیک قهرمان مهران با هدف آشنایی نسل جدید با رشادت های شهدا لشکر ثارالله در دفاع مقدس در مرکز متنای سپاه ثارالله و با همکاری شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر تولید شده است.

گفتنی است در دو بخش اول مجموعه کمیک موشن قهرمان مهران، به ماجرای فتح قلاویزان و عملیات فتح تپه شهدای سنندج به فرماندهی سردار شهید احمد شول پرداخته شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*