۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی
  • شناسه : 2058
  • ۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۸:۴۴
رونمایی از مجموعه کمیک‌موشن “سردار کوشک”
به بهانه آغاز هفته دفاع مقدس...

رونمایی از مجموعه کمیک‌موشن “سردار کوشک”

این اثر هنری به همت مرکز متنا سازمان فضای مجازی سپاه ثارالله استان کرمان و روابط عمومی شرکت صنعتی معدنی گل گهر تولید شده است.

به بهانه هفته دفاع مقدس به تماشای بخشی از مجموعه موشن‌کمیک سردار کوشک که خرده‌ روایت‌هایی است از زندگیِ سردار شهید جاویدالاثر دادالله برزخ بنشینید.


شهید دادالله برزخ فرمانده گردان لشکر ثارالله در روستای فخرآباد از توابع شهرستان سیرجان به دنیا آمد و پس از مجاهدت های بسیار، تیرماه ۱۳۶۱ در عملیات رمضان و در منطقه جبهه جنوبی شرق بصره به شهادت رسید.

گفتنی است پیش از این نیز از مجموعه موشن‌کمیک قهرمان مهران ( روایت‌هایی از زندگی سردار شهید احمد شول) با الهام از سخنان گهربار مقام معظم رهبری درخصوص (روایت زندگی شهدا با زبان هنر) و با هدف آشنایی نسل جدید با رشادت‌های شهدا لشکر ثارالله در طول سالهای دفاع مقدس، تولید و رونمایی شده است.

روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر

مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج استان کرمان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*