۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اقتصادی » گفتگو
  • شناسه : 1983
  • ۰۷ دی ۱۴۰۲ - ۱:۴۵
راه اندازی سایت نمایشگاهی بین المللی در سیرجان، ره آورد تعاملی سه جانبه
رییس اتاق اصناف سیرجان اعلام کرد:

راه اندازی سایت نمایشگاهی بین المللی در سیرجان، ره آورد تعاملی سه جانبه

این نمایشگاه مایه مباهات مردم شایسته سیرجان خواهد بود

رییس اتاق اصناف سیرجان در گفتگویی اختصاصی با دیدبان خبر به جزییات راه اندازی سایت بین المللی نمایشگاه سیرجانی پرداخت:

محسنی با اشاره به اینکه مجوز این نمایشگاه در ادوار قبل اخذ و در دوره فعلی اتاق اصناف بطور جدی در دستور کار قرار گرفته است اظهار داشت: این نمایشگاه با وسعت ۲۲ هکتار با یک چشم انداز بلند مدت در چند فاز راه اندازی خواهد شد که طبق توافق اولیه فاز اول آن طی ۱۸ ماه به بهره برداری خواهد رسید.

به گفته وی،راه اندازی این نمایشگاه بطور قطع دستاوردهای اقتصادی مهمی برای شهرستان به همراه خواهد داشت و مایه مباهات مردم شایسته سیرجان است که سیرجان به عنوان اولین شهرستان پس از مرکز استان، به چنین نمایشگاهی در سطح بین المللی مجهز خواهد شد.

رییس اتاق اصناف سیرجان، فاصله مناسب نمایشگاه تا هتل پنج ستاره‌ی در حال ساخت و نزدیکی با مسیرهای جاده ای منتهی به سیرجان و ریل آهن را نیز از حیث توجه به مسائل حمل و نقل و ترافیک شهری، همچنین ساخت برج اصناف،اداره صمت،اتاق بازرگانی و اتاق اصناف کشاورزی از ویژگی های قابل توجه این طرح بر شمرد و افزود: در خصوص این پروژه بزرگ که با مشارکت اتاق اصناف، شهرداری سیرجان و شورای شهر و همراهی سایر ارگانها رقم خورده است، پیش از همه، اقدامی در این سطح را باید ره آورد تعامل و همکاری مثل زدنی مسئولان شهری دانست و جای بسیار خرسندی است که امروز شکل گیری تعامل، همگرایی و وفاق بیشتر بین دستگاه های اجرایی در شهرستان زمینه ساز پیشرفت مضاعف و تسهیل و تسریع در امر خدمت رسانی به مردم شریف سیرجان شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*