۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » صنعت و معدن
  • شناسه : 1790
  • ۳۱ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۶
دومین همایش «مدیریت دانش از دریچه داستان» در گل‌گهر برگزار شد
با هدف اشتراک‌گذاری دانش و تجربیات فنی؛

دومین همایش «مدیریت دانش از دریچه داستان» در گل‌گهر برگزار شد

رویداد GTEK دو سیستم مدیریت دانش و نظام پیشنهادات گل‌گهر را به‌نحوی شایسته به هم متصل کرده است

دومین همایش مدیریت دانش از دریچه داستان (GTEK) در قالب رویداد داستان‌سرایی، با حضور مدیران عامل، معاونین، مدیران و کارکنان شرکت‌های منطقه بزرگ گل‌گهر در سالن پردیس مجتمع برگزار شد.

در این رویداد ۵ درس‌آموخته و تجربۀ منتخب توسط خبرگان سازمان با رویکرد داستان‌سرایی ارائه شد.

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای نظام پیشنهادات گل‌گهر از دیگر برنامه‌های این رویداد بود.

به گزارش فردای‌کرمان به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های گل‌گهر در ابتدای این رویداد گفت: «هدف از برگزاری این رویداد به‌ اشتراک‌گذاری دانش و تجربیات فنی خبرگان مجموعه با سایر همکاران است».

مهندس سیدمحسن نبوی افزود: «رویداد GTEK دو سیستم مدیریت دانش و نظام پیشنهادات گل‌گهر را به‌نحوی شایسته به هم متصل کرده است به‌طوری که ۵ انتقال روایی تجربیات در همایش امروز، ۵ پیشنهاد نهایی شدۀ نظام پیشنهادات گل‌گهر است».

وی ضمن تشکر از همراهی مدیرعامل شرکت گل‌گهر و مدیران سایر شرکت‌های منطقه اظهار کرد: «مهم این است که همگی در یک فضای سازنده در کنار هم و در راستای تحقق اهداف و دستاوردهای گل‌گهر ۱۴۱۰ تلاش کنیم و این میسر محقق نمی‌شود مگر با همت همۀ مدیران، کارکنان و دلسوزان توسعه و پیشرفت منطقه».

در پایان این رویداد حاضرین از نمایشگاه دستاوردهای نظام پیشنهادهای گل‌گهر که با مشارکت شرکت گل‌گهر و شرکت‌های منطقه در جوار همایش مذکور دایر شده بود، بازدید کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*