۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اقتصادی
  • شناسه : 1809
  • ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۸:۵۴
خط تولید روکش لاستیک هواپیما در سیرجان افتتاح شد
برای اولین بار در کشور :

خط تولید روکش لاستیک هواپیما در سیرجان افتتاح شد

خط تولید روکش لاستیک هواپیما برای اولین بار در کشور با حضور استاندار کرمان،مديرعامل گروه صنعتي بارز، مديرعامل شستا، مديرعامل تاپيكو،فرماندار سیرجان،نماینده مردم سیرجان و بردسیر در شهرک صنعتی شماره ۱ سیرجان افتتاح شد.   در سفر استاندار کرمان به سیرجان،عملیات احداث کارخانه ریکلیم، گروه صنعتی بارز در سیرجان آغاز و خط تولید روکش لاستیک […]

 

در سفر استاندار کرمان به سیرجان،عملیات احداث کارخانه ریکلیم، گروه صنعتی بارز در سیرجان آغاز و خط تولید روکش لاستیک هواپیما برای اولین بار در کشور و سرویس سنتر سیرجان نیز افتتاح شد.

 

با کلنگ‌زنی کارخانه ریکلیم، طرح کمکی و جانبی در فرایند تولید لاستیک با ظرفیت سالانه ۱۰ هزار تن، تامین ۱۰۰ درصدی نیاز کارخانه بارز در کشور انجام می‌شود و تا ۳۰ درصد نیز مصرف کائوچو و بهای تمام شده محصول پایین می‌آید.

محمدمهدی فداکار، استاندار کرمان در این آیین با قدردانی از پشتکار، انگیزه و انرژی مجموعه لاستیک بارز گفت: این مجموعه با همت و تقسیم کار صورت گرفته و تولید محصولات جدید لاستیک، توانسته است، سودده باشند.

 

وی با بیان اینکه در راه‌اندازی خط توسعه همراه هستیم، افزود: بارز ۵۰ درصد لاستیک مورد نیاز کشور را تولید می‌کند و با فعال شدن خط توسعه، کمک بزرگی به کشور و اقتصاد دارد.

 

استاندار کرمان با تاکید بر اینکه خط‌های توسعه لاستیک بارز، کار بزرگی است و حتما باید تقویت شود، بیان داشت: ظرفیت بزرگی که نیاز جامعه است، مزیت اقتصادی دارد و امکان صادرات هم فراهم است.

 

ابراهیم بازیان، مدیرعامل شستا (شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی) نیز بر استفاده از دارایی‌های کشور تاکید کرد و گفت: یک دهه رکود در رشد و سرمایه‌گداری داشتیم و باید همت و تلاشمان را بر افزایش سرمایه‌گذاری و رشد اقتصادی بگذاریم.

 

وی افزود: در کشور نیازمند توسعه زنجیره ارزش و اصلاح ساختار مالی شرکت‌ها هستیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*