۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 2209
  • ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۲
حسنپور میان دوراهی سیرجان یا کرمان
با قطعی شدن حضور باهنر از کرمان

حسنپور میان دوراهی سیرجان یا کرمان

به گمان برخی تحلیلگران تغییر تصمیم شهباز حسن پور که از حوزه کرمان اعلام نامزدی نموده نیز تحت تاثیر این اتفاق محتمل به نظر می رسد.

طی چند روز گذشته زمزمه های حضور باهنر سیاستمدار شهیر کرمانی که سابقه ۷ دوره نمایندگی مردم کرمان را در کارنامه دارد گوش به گوش می شد که تمام تحلیل های انتخاباتی را تحت الشعاع خود قرار داده بود، اما حالا اعلام رسمی باهنر مبنی بر قطعی شدن تصمیم او برای کاندیداتوری از حوزه کرمان و راور کار را برای سایر کاندیداها سخت تر و پیچیده تر از قبل نموده.
در این بین به گمان برخی تحلیلگران تغییر تصمیم شهباز حسن پور که از حوزه کرمان اعلام نامزدی نموده نیز تحت تاثیر این اتفاق محتمل به نظر می رسد.
حالا حسن پور در میان دو راهی کرمان و سیرجان، دو شهر استان که از موقعیت و جایگاه ویژه ای برخوردارند باید تصمیم سخت را اتخاذ کند مگر اینکه گزینه سوم و حضور در شهرستان دیگری را برگزیند که تا حدود زیادی بعید به نظر می رسد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*