۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اسلایدر
  • شناسه : 1657
  • ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ - ۷:۲۹
توقیف محموله ۲ تنی سیم برق سرقتی در سیرجان
فرمانده انتظامی استان کرمان:

توقیف محموله ۲ تنی سیم برق سرقتی در سیرجان

فرمانده انتظامی استان کرمان از انهدام باند ۴ نفره سرقت سیم برق در پی توقیف یک محموله ۲ تنی سیم سرقتی هنگام خروج از حوزه شهرستان سیرجان خبر داد.   سردار عبدالرضا ناظری با اشاره به تشدید طرح‌های برخورد با سارقان اظهار کرد: در این راستا ماموران پلیس آگاهی شهرستان سیرجان در روند کشف چندین […]

 

سردار عبدالرضا ناظری با اشاره به تشدید طرح‌های برخورد با سارقان اظهار کرد: در این راستا ماموران پلیس آگاهی شهرستان سیرجان در روند کشف چندین مورد سرقت سیم و تجهیزات برق‌رسانی که با شیوه‌هایی مشابه در چند نقطه از این شهرستان رخ داده بودند، به سرنخ‌هایی از نحوه انتقال اموال مسروقه دست پیدا کردند.

 

وی افزود: در این رابطه ماموران با ‌پیگیری‌های شبانه‌روزی خود از قصد چند متهم سابقه‌دار و دخیل در این سرقت‌ها به‌منظور انتقال اموال مسروقه به دیگر استان‌ها مطلع و با استقرار نامحسوس در محور اصلی شهرستان موفق شدند یک دستگاه کامیون حامل ۲ تن سیم سرقتی را با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شهربابک شناسایی و متوقف کنند.

 

فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: در این عملیات غافلگیرانه ۴ متهم که قصد داشتند این محموله سیم و تجهیزات برق‌رسانی را در قالب بار ضایعات آهن به خارج از استان منتقل کنند دستگیر و در ادامه پس از مواجهه با شواهد و مدارک موجود به ۵۰ فقره سرقت سیم برق از نقاط مختلف شهرستان سیرجان معترف شدند.

 

سردار ناظری با اشاره به اینکه کارشناسان مربوطه ارزش این اقلام را بیش از ۲۲ میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: این متهمان به انجام سرقت‌هایی در سایر نقاط استان هم اعتراف کرده‌اند که پیجویی‌های پلیسی برای کشف این سرقت‌ها و بازگشت اموال مسروقه به شرکت‌های انتقال نیرو در دست انجام است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*